Zdařilý vstup do soutěží

AFK OPATOVICE – DAŠICE   3 : 2  (3:1)

Branky:  Hanovec 2x, Richter J.

Sestava:  Hampl – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Pech M., Perůžek, Lexman, Voda – Hanovec, Richter J. (stř. Křovák, Vondra, Mokrejš)

Od začátku utkání jsme zaskočili soupeře aktivní hrou a hlavně rychlými útoky, které jsme zdařile zakončovali. Ve 4. minutě jsme se také ujali vedení po přesně zahraném rohovém kopu a pohotové střele Matěje Hanovce – 1:0. Postupem času hosté hru v poli vyrovnali a vyrovnali také skoré v 18. minutě po zaváhání naší obrany – 1:1. Další dva rychlé útoky však pomohli našemu mužstvu vést po půlhodině o dvě branky a s tímto vedením jsme také odcházeli do kabin. Druhý poločas byla hra oboustranně vyrovnaná, nebyla už však pohledná jako v první půli a tak šancí bylo na obou stranách jako šafránu. Jedinou branku druhé půle vstřelili hosté až v poslední minutě a tak jsme si z prvního mistrovského utkání odnesli zaslouženě tři body.

POPKOVICE – AFK OPATOVICE „B“    2 : 8  (1:3)

Branky:  Trojan 3x, Blažek J. 3x, Richter R. 2x

Sestava: Zelinka F. – Valenta, Jánoš M., Svoboda, Richter R. – Tešla, Bíro, Lexa, Hátle – Patočka, Blažek J. (stř. Trojan, Novák M., Hájek, Mencl)

První zápas nové sezóny jsme začali aktivně, bohužel jsme na branku čekali dlouho. A když už jsme se ujali vedení, naše lehkovážnost však brzy pomohla domácím k vyrovnání. To nás opět nabudilo a soupeře jsme k ničemu do konce poločasu nepustili a ujali se vedení 1:3. Ve druhém poločase jsme měli po většinu času míč na svých kopačkách a konto domácích jsme zatížili osmi brankami. Pochvala týmu za kombinační fotbal, i když hrací plocha nebyla vhodná ke hře ani pro naší IV. třídu.