Áčko překvapilo, Béčko zklamalo

TETOV – AFK OPATOVICE     2 : 3  (1:3)

Branky:  Richter J., Hanovec, Lexman (p.k.)

Sestava:  Vlček – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Voda L., Lexman, Hanovec, Víša – Richter J, Zelinka P.   (stř. Hajdák D., Vondra)

V bouřlivém prostředí na kvalitním hřišti naši hráči podali kvalitní výkon a potvrdili současné postavení  v tabulce okresní soutěže. Náš tým měl impozantní začátek zápasu, když brankami Jakuba Richtera, Matěje Hanovce a Petra Lexmana  (penalta) vedl v 11. minutě již 0 – 3. Domácí sice šťastně hned o minutu později snížili, ale hru jsme kontrolovali my. Nešťastný moment přišel však v 17. minutě zápasu, kdy byl po faulu vyloučen Jan Hladík. Domácí vycítili šanci poprat se o dobrý výsledek a hru částečně vyrovnali. Přesto, i v deseti, jsme hru kontrolovali a poločas dohráli bez větších problémů. Ve druhé půli  jsme si znovu vytvořili šance na rozhodnutí zápasu, ale žádná z nich neskončila brankou, včetně neproměněné penalty. Situaci ještě domácí trochu zkomplikovali brankou z 80. minuty, ale to bylo z pohledu Tetovských vše. V zápase jsme zvítězili nakonec my a udrželi tak kontakt s čelem tabulky. Naši hráči podali velmi dobrý výkon a je namístě jim za to poděkovat.

AFK OPATOVICE „B“ – PARAMO Pce   1 : 5  (0:1)

Branky:  Zelinka F.

Sestava:  Hampl – Valenta, Novák M., Svoboda, Richter R. – Mencl, Krsek, Vandas M., Vychodil – Patočka, Adamuška  (stř. Hájek, Blažek J., Zelinka F., Kuric)

V zápase jsme vydrželi pouhých 30 minut. Poté se naše hra hroutila každou minutou a jedinou kladnou věcí byl gól Fandy Zelinky. Náš výkon nebyl hodný ani čtvrté třídy.

BÝŠŤ – AFK OPATOVICE  přípr. U11  9 : 3  (5:1)

Branky:

Sestava:  Zadrobílek – Kotík, Neruda, Buzek, Linke, Bóži, Polet, Svoboda M., Leden, Vosáhlo David, Katzner J., Katzner M., Macko