BÉČKO ČEPOVALO DESÍTKU

HROCHŮV TÝNEC – AFK OPATOVICE   0 : 2  (0:1)

Branky:  Richter J. 2x

Sestava: Vlček – Jičínský, Černohubý, Perůžek, Fikejz – Brychta, Pech, Haupt, Veselský  – Richter J., Hanovec   (stř. Lexman, Víša, Dujsík, Lepič, Voda)

Na hřišti předposledního mužstva tabulky jsme začali dobře a v 17. minutě jsme vedli po brankách Kuby Richtera 0:2. Škoda, že jsme koukatelný fotbal hráli pouhých dvacet minut, poté jsme se přizpůsobili domácímu mužstvu. Nezáživný, málo pohledný fotbal plný nakopávaných míčů, bez bojovnosti, nedokázal diváky v podzimním počasí ani trochu zahřát. Stejný průběh měl i druhý poločas, s jedinou vyjímkou, a tou byl nařízený pokutový kop pro domácí hráče čtvrthodiny před koncem zápasu. Dobře chytající Martin Vlček ale nedal střelci žádnou šanci a jeho střelu zlikvidoval. Získali jsme velmi důležité tři body a díky tomu jsme upevnili svoje vedoucí postavení v tabulce před jarními boji.

TETOV – AFK OPATOVICE „B“  0 : 10 (0:4)

Branky: Křovák 3x, Krsek 2x, Jánoš R. 2x, Práchenský, Vandas, Blažek J.

Sestava: Hampl – Patočka, Jánoš M., Svoboda, Valenta – Krsek, Adamuška, Jánoš R., Vandas – Práchenský, Křovák (Zelinka, Tešla, Mencl, Blažek J., Hátle)

V posledním zápase podzimní části sezóny jsme zajeli na hřiště beznadějně posledního celku Tetova. V zápase jsme potvrdili lepší kvalitu a diktovali jsme tempo hry. Již v 5. minutě dostal po rohu přihrávku Tomáš Krsek a krásnou střelou z pravého rohu velkého vápna zavěsil pod břevno domácí branky. Domácí se pokoušeli o náznaky šancí, ale vše skončilo v naší dobře pracující obraně. My jsme rychlými přechody po křídlech vnikali do domácí obrany v přečísleních, ale koncovka skřípala. I tak ale do prvního poločasu se dále trefili znovu Tomáš Krsek a dvakrát Miloš Křovák. Ve druhém poločase domácím došly veškeré síly a nevytvořili si již vůbec nic. My jsme postupem času prostřídali sestavu a bohužel celková hra začala opět upadat a místy i váznout. Ale i tak se dokázali trefit 2x Radim Jánoš a po jedné trefě přidali Honza Blažek, Martin Vandas, Vojta Práchenský a hattrick uzavřel Miloš Křovák. Podzimní část soutěže ve 3. třídě jsem tak po letním postupu uzavřeli na krásném 6. místě. Pochvala celému týmu za předvedené výsledky.