BODY ZA DOBRÝ VÝKON

AFK OPATOVICE – TITANIK SRCH   2 : 0  (1:0)

BrankyHanovec 2x

Sestava:  Vlček – Hladík, Perůžek, Černý, Richter R. – Voda, Pech M., Jánoš R., Morávek – Hanovec, Richter J.  (stř. Valenta, Zelinka F.)

V prvním mistrovském utkání na domácím hřišti jsme přivítali vedoucí mužstvo tabulky Srch a v prvním poločase jsme s ním drželi vyrovnanou partii. Po pěti minutách jsme mohli vést o dvě branky, ale naši útočníci svá sóla nepřesně zakončili. V oboustranně pohledném utkání nebyla nouze o pěkné kombinační akce zakončené nebezpečnými střelami. Do vedení jsme se dostali ve 39. minutě zásluhou chyby hostujícího brankáře, kdy s přehledem zakončoval do prázdné branky Matěj Hanovec – 1:0. Ve druhém poločase měli ve hře jasně navrch hosté, kteří se snažili o zvrácení výsledku. Naše velmi dobrá hra v obraně, bez chyb chytající Martin Vlček a rychlé protiútoky jim v tom zabránili. V 59. minutě po dlouhém pasu Lukáše Vody se dostal do šance opět Matěj Hanovec a s přehledem překonal brankáře hostí – 2:0. V závěru zápasu jsme si již vedení pohlídali a po dobrém výkonu celého mužstva jsme si připsali tři body do tabulky.

DŘÍTEČ „B“ – AFK OPATOVICE „B“  1 : 0  (0:0)

Sestava:  Hampl – Svoboda , Blažek O., Lexa, Zelinka F. – Tešla, Krsek, Adamuška, Hátle – Hanovec, Křovák  (stř. Hájek, Jánoš M., Bursa, Hladík, Valenta)

V dalším zápase jsme se vydali na půdu tradičního soupeře do Dříteče, kde jsme nastoupili proti tamní rezervě, která byla před zápasem na posledním místě tabulky. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a díky převaze jsme si vypracovali několik šancí, které jsme ovšem nedokázali proměnit v gólový úspěch. Ve druhé části prvního poločasu se miska vah začala pomalu vyrovnávat a konec první půle jsme už jen bránili. Ovšem soupeř si nevypracoval žádné vážné ohrožení naší branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a vrhli se do útočení. Opět jsme si vypracovali několik gólových příležitostí, ale tradičně jsme branku nevsítili. A tak po chybě, kdy jsme se nesmyslně vydali soupeře v několika hráčích napadat hluboko na jejich polovinu, si dokázal rychlou kombinací vytvořit příležitost, která se po další individuální hrubé chybě z ničeho nic proměnila v jedinou střelu na branku, která skončila v naší síti. Bohužel i přes další aktivitu z naší strany jsme nedokázali vsítit domácím branku, a tak jsme nechali zbytečně všechny tři body Dříteči, pro které to byla premiérová výhra.

AFK OPATOVICE – PARAMO Pce  dorost   0 : 8  (0:5)

Sestava: Vlk – Hausner, Kodym, Burdych, Bittner – Danihelka, Pechánek P., Pokorný, Janoška – Hajdák, Vosáhlo   (stř. Pechánek K.)

V předehrávce okresního přeboru nastoupilo naše mužstvo bez několika hráčů, které museli zastoupit „mladíci“ ze starších žáků a na hře samotné to bylo znát. Hosté od počátku měli trvalou převahu, kterou do poločasu vyjádřili pěti brankami. Ve druhém poločase se naše hra mírně zlepšila, ale na rozjeté hosty to nestačilo a odešli jsme tentokrát ze hřiště s vysokou prohrou.