Další gólová přestřelka

NEMOŠICE – AFK OPATOVICE    3 : 7  (2:4)

BrankyHanovec 3x, Perůžek, Lexman, Jánoš R., Richter J.

Sestava:  Václavek – Hladík, Jičínský, Perůžek, Vacek – Pech M., Zelinka P., Voda, Lexman – Morávek, Hanovec  (stř. Richter R., Hajdák D., Vápeník, Šafranko)

Po nevýrazném výkonu v domácím prostředí jsme zajížděli k dalšímu soupeři odčinit porážku. Začátek zápasu se odehrával většinou ve středu hřiště, obě mužstva myslela více na bránění. Postupem času jsme získali mírnou převahu a skoré otevřel Kuba Richter ve 23. minutě. Do konce poločasu se střelecky dařilo Matěji Hanovcovi a zásluhou jeho hattricku jsme do kabin odcházeli s vedením 2:4. Také ve druhé půli jsme měli více ze hry a v rozmezí 63. – 75. minuty jsme třemi brankami získali vysoké vedení 2:7, když góly dávali Lexman, Jánoš a Perůžek. I přes třetí branku domácích v závěru jsme s přehledem získali jasné vítězství.

AFK OPATOVICE „B“ – PARAMO Pce   1 : 5  (0:3)

Branky: Adamuška

Sestava:  Hampl – Jánoš M., Novák M., Svoboda, Richter R. – Tešla, Adamuška, Blažek J., Burza  – Hátle, Křovák  (stř. Mencl, Hájek, Kuric)

Totálně nevydařená zápas, kdy jsme se nezmohli vůbec na nic. Zápas rozhodly individuální chyby, které hosté s radostí potrestali. O naši jedinou branku se postaral pěknou hlavičkou David Adamuška. Vítězství a tři body putují zaslouženě do Svítkova.

AFK OPATOVICE – ST.HRADIŠTĚ  dorost  4 : 0 (2:0)

Branky:  Vápeník 2x, Šafranko, Zelinka A.

Sestava:  Zelinka F. – Burdych, Šafranko, Blažek O., Kodym – Pánek, Zelinka A., Hajdák, Haman – Zlámal, Vápeník  (stř. Dvořák, Pokorný, Bittner, Hermann)

Našim dorostencům vyšel proti tradičnímu rivalu začátek utkání a ve druhé minutě vstřelil vedoucí branku Lukáš Vápeník. V kombinované sestavě (zranění) se nám dařila hra a druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, kdy v 26. minutě proměnil trestný kop David Šafranko – 2:0. Také druhý poločas probíhal v naší režii, hosté naši branku vážněji neohrozili. V poslední čtvrthodině jsme ještě přidali další dva góly a jasně získali tři body.

ROVEŇ – AFK OPATOVICE  st.žáci  6 : 1  (3:0)

Branka:  Pechánek P. (p.k.)

Sestava: Hajdák N. – Danihelka, Bittner, Hauser, Vosáhlo Dan, Pechánek K., Janoška, Pechánek P., Zlámal  (stř. Pokorný, Svoboda M., Svoboda J., Neruda)

Ani ve druhém mistrovském utkání se našim žákům mnoho nedařilo a v prvním poločase si domácí zajistili tříbrankové vedení. I druhá půle vyzněla jasně pro domácí a další tři branky v naší síti stanovily výrazné vítězství hostitelů.

SEZEMICE – AFK OPATOVICE přípr..U11  4 : 8 (1:4)

Branky:  Vosáhlo David 6x, Němec 2x

Sestava: Polet – Buzek, Bóži, Jirout, Katzer M., Vosáhlo David, Němec, Lesník, Linke, Katzer J.

Ani ve svém čtvrtém utkání naši nejmladší nepoznali porážku a po bojovném výkonu všech hráčů dosáhli vítězství, když v celém průběhu neustále vedli. Pochvala pro všechny hráče.