DALŠÍ VÝPADEK „REZERVY“

AFK OPATOVICE – PŘELOUČ „B“   3 : 2 (1:1)

Branky:  Richter J., Fikejz, Hanovec p.k.

Sestava:  Vlček – Hladík, Černý, Perůžek, Richter R. – Fikejz, Jánoš R., Zelinka P., Voda L. – Hanovec, Richter J.  (stř. Lexman, Pech M., Adamuška, Duha, Zelinka F.)

Od úvodního hvizdu jsme na soupeře doslova vlétli a v prvních minutách jsme několikrát ohrozili jeho branku. Výsledkem byl ale pouze jeden vstřelený gól. Postupem času naše hra upadla do průměru a hosté nás začali přehrávat hlavně ve středu pole. Za náš nevýrazný výkon jsme byli v závěru poločasu potrestáni vyrovnávací brankou. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a postupně jsme zvýšili na rozdíl dvou branek. Z následné rozehrávky hosté snížili na 3:2 a po naší neproměněné penaltě jsme se závěrečnou čtvrhodinu utkání strachovali o vítězství. Závěrečný hvizd rozhodčího byl pro naše hráče úlevou.

ST. ŽDÁNICE – AFK OPATOVICE „B“   1 : 0 (0:0)

Sestava: Hampl – Jánoš M., Svoboda, Blažek O., Valenta – Křovák, Adamuška, Vandas, Tešla – Petr, Hájek (stř. Kuric, Hátle, Patočka, Blažek J., Trenda, Zelinka F.)

O víkendu jsme zavítali na hřiště týmu ze Starých Ždánic, kde jsme chtěli přerušit nevýrazné výkony. Bohužel se tato touha nepotvrdila. První poločas byl spíše nervózní, hodně se tvrdila muzika agresivní hrou, zejména ze strany domácího celku. My jsme se naopak snažili aktivitou vytvořit převahu a šance. V 17. minutě zahrával Honza Petr pokutový kop, který bohužel neproměnil. Nebezpečná střela Filipa Trendy jenom o pár centimetrů minula tyč, další zajímavé střely pochytal domácí brankář. A to bylo více méně vše z vyrovnaného poločasu, kdy ovšem domácí tým neměl žádnou vyloženou šanci. Do druhé půle se prostřídala sestava a opět se na našem výkonu podepsal nešvar, který se objevuje v posledních týdnech, a to že naše hra z nezájmu některých hráčů naprosto upadla. A tak domácí v 77. minutě zahrávali přímý volný kop, který se nepříjemně stočil do vápna, kde domácí hráč v souboji dopravil míč do sítě – 1:0. Jediná šance domácích a vítězný gól, 100% útočná úspěšnost!!!

CHVALETICE – AFK OPATOVICE   dorost  5 : 1  (3:0)

Branka:  Pechánek P.

Sestava:  Vlk – Štancl, Burdych, Zelinka A., Pechánek P. – Pechánek K., Janoška, Černohubý, Vosáhlo Dan – Pokorný, Hajdák  (stř. Ivan Halushkai(UK), Svoboda L., )

Na hřiště souseda v tabulce jsme odjížděli s odhodláním odčinit poslední nevýrazné výkony. Plány nám ale opět zhatila absence některých starších hráčů, kteří se nemohli utkání zúčastnit. Vstup do utkání se nám nepovedl, náš „ospalý“ přístup k utkání nemohl domácím konkurovat a podle toho také vypadalo skoré. Druhý poločas byl z naší strany již lepší, zvýšenou bojovností jsme se částečně vyrovnali domácím, ale na přijatelnější výsledek to nestačilo.

FK PCE dívky – AFK OPATOVICE  st.žáci   2 : 2  (1:2) p.k. 4:5

Branka:  Černohubý, Svoboda M.

Sestava:  Hrubeš – Voda T., Janoška, Štancl J., Vosáhlo Dan – Neruda, Vosáhlo David, Černohubý, Pechánek K. – Pokorný, Halushkai Ivan  (stř. Lesník, Štancl O., Svoboda M., Zykl, Jirout, Jirásek)

Proti domácí dobře hrající dívčí jedenáctce jsme s v první půli prosadili dvěma pěknými brankami. Ve druhém poločase jsme mnoho střeleckých šancí nevytvořili a nakonec, jak v posledních zápasech bývá zvykem, jsme v závěru utkání inkasovali po nedůrazu zadních řad. Zisk dvou bodů jsme alespoň zachránili střelbou pokutových kopů.

ROVEŇ – AFK OPATOVICE   přípr. U11    1 : 7  (1:4)

Branky:  Katzer J. 2x, Mezei 2x, Němec, Bubák, Katzer M.

Sestava:  Polet – Mezei, Němec, Katzer M., Lamela, Bubák, Katzer J., Koki, Lesník

Naši nejmladší z pozice lídra tabulky nedali domácím žádnou šanci na zisk bodů. Po dobrém výkonu hlavně v první části utkání jsme si zaslouženě připsali další vítězství.