Dlouhé čekání skončilo

MIKULOVICE – AFK OPATOVICE dorost 1 : 1 (1:0)  p.k. 2:4

Branka:  Šafranko p.k.

Sestava: Zelinka F. – Burdych, Blažek O., Šafrank, Kodym – Zelinka A., Voda L., Vandas F., Pechánek P. – Hajdák D., Vápeník  (stř. Pánek, Hermann, Vlk)

Po dlouhé půlroční fotbalové přestávce měli vstup do utkání lepší naši hráči a během deseti minut si vytvořili tři nadějné šance, ale jejich zakončení bylo nepřesné. Postupem času se hra v poli vyrovnala a po půlhodině hry se domácí dostali do vedení 1:0. Naše snaha o vyrovnání v prvním poločase nevycházela, až na začátku druhé půle po ruce jednoho z domácích hráčů proměnil nařízený pokutový kop David Šafranko a vyrovnal na 1:1. Postupem času oběma mužstvům docházeli síly a tak mnoho přesných střeleckých pokusů jsme neviděli a tak na řadu přišli penalty, ve kterých jsme byli přesnější a připsali jsme si dva body.