Dorost opět bez bodu

MNĚTICE – AFK OPATOVICE     1 : 5  (0:1)

Branky:  Richter J. 2x, Hanovec, Pech M., Morávek

Sestava:  Vlček – Trojan, Perůžek, Hladík, Louvar – Pech M., Lexman, Voda L., Víša – Richter J, Hanovec (stř. Morávek)

V prvním poločase se hrál pohledný a zcela vyrovnaný zápas. Domácí, kteří v soutěži nezískali ještě ani bod, se snažili kombinační hrou ohrožovat naši branku a v 5. minutě nastřelili tyč. Naši hráči podnikali rychlé útoky do otevřené obrany a v 11. minutě za to byli odměněni vedoucí brankou, kterou vstřelil hlavou Kuba Richter – 0:1. Do poločasu si obě mužstva vytvořila několik střeleckých příležitostí, ale žádnou neproměnili. Ve druhém poločase jsme získali mírnou převahu v poli a když po čtvrthodině vstřelil opět Kuba Richter branku na 1:3 domácí již nebyli nebezpeční. Postupně jim docházely síly a naši hráči dalšími dvěma brankami potvrdili naše vítězství.

AFK OPATOVICE „B“ – V. CHVOJNO    0 : 0

Sestava: Hampl – Valenta, Lexa, Svoboda, Richter R. – Tešla, Bíro, Jánoš R., Vandas M. – Adamuška, Křovák   (stř. Hájek, Patočka, Mencl, Blažek J.)

V zápase, kdy jsme totálně neproduktivní, nemůžeme vyhrát. Je ti již na zamyšlenou, co my všechno dokážeme neproměnit!! Hra v poli není špatná, nasazení i vůle po vítězství taky, ale góly jsou koření fotbalu a to nám schází. Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru.

MIKULOVICE – AFK OPATOVICE   dorost  3 : 0 (1:0)

Sestava:  Zelinka F. – Zelinka A., Šafranko, Blažek O., Diviš J. – Kodym, Vandas F., Voda, Pánek – Hátle, Hajdák D.   (stř. Pechánek P.)

Stejně jako v předešlých utkáních, kdy jsme hráli vyrovnanou partii se soupeřem, jsme sehráli s domácím celkem pohledné utkání, kterému však z naší strany chybělo přesnější střelecké zakončení. Zato domácím se dařilo lépe a po zaváháních v naší obraně nás trestali a dosáhli zaslouženého vítězství.

ROVEŇ – AFK OPATOVICE  st. žáci  3 : 3  (2:2) p.k. 4:5

Branky: Pechánek P. 2x, Pokorný

Sestava:  Vlk – Pospíšilová, Bittner, Haman, Zlámal – Vosáhlo Dan, Janoška, Pechánek K., Černohubý – Pechánek P., Pokorný   (stř. Hajdák N., Svoboda L.)

Bez několika starších hráčů jsme na půdě soupeře zvládli začátek zápasu a již v 8. minutě jsme po brankách Patrika Pechánka a Jakuba Pokorného vedli 0:2. Postupem času jsme ale přenechali iniciativu domácím, kteří také zaslouženě v závěru poločasu vyrovnali na 2:2. Ve druhé půli jsme za kratší konec tahali opět my a domácí si vytvořili několik šancí, z nichž jednu proměnili. Závěrečných deset minut jsme domácí zatlačili na jejich polovinu a několik našich šancí zlikvidoval domácí brankář. Nestačil až na střelu zblízka Patrika Pechánka a tak jsme zaslouženě vyrovnali. Druhý bod do tabulky jsme získali zásluhou lepšího proměňování pokutových kopů.

SEZEMICE – AFK OPATOVICE  přípr. U11   3 : 3  (2:1)

Branky:  Kotík 3x

Sestava:  Zadrobílek – Kotík, Buzek, Linke, Bóži, Polet, Svoboda M., Vosáhlo David, Jirásek, Hamerka, Košnar

Naši hráči nastoupili k utkání v novém složení oproti minulé sezoně. Zpočátku se jim mnoho nedařilo, ale ve druhé polovině utkání svou bojovností vydolovali alespoň jeden bod do tabulky.