DOROSTU SE NEDAŘÍ

BUKOVKA – AFK OPATOVICE    0 : 2 (0:1)

Branky: Hanovec, Černý p.k.

Sestava:  Hampl – Hladík, Černý, Perůžek, Richter R. – Voda, Jánoš R., Zelinka P., Fikejz – Hanovec, Richter J.  (stř. Víša, Lexman, Pech M.)

Zápas na malém a nerovném plácku v Bukovce připomínal svou kvalitou více kopanou mezi paneláky než cokoliv jiného. Bylo jasné, že dát gól bude těžké pro obě mužstva. Nám se to podařilo po penaltě, kterou nadvakrát proměnil v prvním poločase Jirka Černý. Vedení po první půli bylo zasloužené, měli jsme více ze hry a domácí jsme k ničemu nepustili.Druhý poločas nabídl stejnou nefotbalovou podívanou, i když se domácí zlepšili a začali nás zpočátku zlobit, ale jednou nás zachránil v brance zastupující Pavel Hampl. A tak jediným momentem, který nás potěšil, byla branka Matěje Hanovce, která znamenala konečnou výhru 0:2 pro náš tým a sedmibodové vedení v tabulce.

AFK OPATOVICE – SEZEMICE   dorost   0 : 9 (0:5)

Sestava: Přívozník – Vlk, Burdych, Zelinka A., Voda T. – Pechánek P., Janoška, Pánek, Vosáhlo Dan – Hajdák N., Pokorný  (stř. Černohubý, Pechánek K.)

Soupeř, ze druhého místa v tabulce,  byl pro naše oslabené mužstvo, kterému pomáhalo sedm hráčů ze žáků, těžkým soupeřem. Od počátku utkání to také bylo na hřišti znát při výrazné převaze hostů a bylo jen otázkou času, kolik nám „nasází“ branek. Naše mírné zlepšení ve druhém poločase nám přineslo alespoň při prohře 0:9 „pouze“ jednocifernou prohru.

AFK OPATOVICE – MIKULOVICE  st. žáci  6 : 0  (3:0)

Branky:   Zykl 2x, Pokorný 2x, Hajdák, Černohubý

Sestava: Hajdák – Voda, Janoška, Vosáhlo Dan, Štancl O. – Pokorný, Štancl J., Zykl, Černohubý – Pechánek K., Štancl J.  (stř. Jirásek,  Neruda, Ivan /Uk/, Vosáhlo David, )

Od počátku utkání jsme měli se soupeřem z horní poloviny tabulky mírnou převahu a také střelecky se nám dařilo. Do kabin jsme odcházeli za tříbrankového vedení. Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první a nakonec jsme si připsali zasloužené vysoké vítězství. Kladem našeho mužstva je zlepšující se forma celého týmu.

FK Pce dívky – AFK OPATOVICE  přípr. U11    1 : 6  (1:3)

Branky:  Katzer M. 2x, Lesník, Němec, Bubák, Lamela

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ  přípr. U11   12 : 4  (7:3)

Branky:  Vosáhlo David 4x, Němec 3x, Mezei, Lamela, Bubák, Katzer J., Pospíšil

Sestava: Polet – Mezei, Lesník, Vosáhlo David, Němec, Hanka, Lamela, Katzer J., Bubák, Pospíšil, Rosendorf, Neruda, Jirout,