DŮLEŽITÉ BODY REZERVY

HORNÍ JELENÍ – AFK OPATOVICE   2 : 0  (0:0)

Sestava:  Vlček – Fikejz, Perůžek, Černohubý, Voda – Pech, Haupt, Lexman, Brychta – Hanovec, Richter J.  (stř. Víša, Kulhánek, Tešla, Štancl J., Vosáhlo)

V prvním poločase se hrál oboustranně opatrný fotbal s minimem šancí. Za zmínku stojí jen nastřelená tyč domácích a trestný kop Jirky Černohubého, který si cíl jen těsně nenašel. Ve druhé půli se hra trochu rozpohybovala, nicméně našim borcům se gól vstřelit nepodařilo. Vše rozhodla situace ze 65. minuty, kdy se domácím po centru podařilo míč propasírovat do branky. Naše snaha o vyrovnání nakonec byla neúspěšná a druhý gól v naší síti vše rozhodl.

AFK OPATOVICE „B“ – PŘELOVICE „B“   3 : 0 (2:0)

Branky:  Křovák 2x, Adamuška

Sestava: Hampl – Morávek, Jánoš M., Svoboda., Valenta – Tešla, Adamuška, Jánoš R., Vandas – Práchenský, Křovák (stř. Mencl, Zelinka A.)

V dalším zápase jara jsme za pěkného počasí přivítali rezervu z Přelovic. Chtěli jsme začít aktivně, a v 5.minutě se trefil střelou za tyč z velkého vápna David Adamuška. Vyrovnané utkání přineslo boj mezi vápny a ve 34. minutě se dokázal poprvé prosadit Miloš Křovák. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první, kdy Miloš Křovák dokázal zahodit další jasné šance, až konečně v 86. minutě vsítil třetí a poslední branku. I přes několik individuálních nedostatků v naší hře jsme si připsali důležité tři body do tabulky.

AFK OPATOVICE – CHOLTICE st. žáci  2 : 2 (1:0) p.k. 3:4

Branky:  Zykl, Janoška p.k.

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Pechánek K., Janoška, Neruda – Lamela, Štancl O., Vosáhlo David, Vlad(UK)  – Zykl P., Mezei A.  (stř. Olbrich S., Mezei F.)

Bez několika nemocných hráčů jsme se soupeřem ze středu tabulky hráli v prvním poločase vyrovnanou partii a po brankách Petra Zykla a Matěje Janošky odcházeli do kabin za vedení 2:1. Ve druhém poločase se hosté zlepšili, zvýšili bojovnost a podařilo se jim také vyrovnat. I když v dalším průběhu jsme tahali za kratší konec, podařilo se nám nerozhodný stav udržet. O výsledku tak rozhodly střely ze značky pokutového kopu, ve kterých byli úspěšnější hosté.

AFK OPATOVICE – HORNÍ JELENÍ  přípr.U11   7 : 3 (4:1)

Branky:  Bubák 3x, Rosendorf 2x, Němec V., Katzer M.

Sestava:  Mezei – Bubák, Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V., Katzer M.

Od počátku utkání nejmladších hráčů měli hosté mírnou převahu a jejich technická hra dělala našim borcům problémy a zaměstnávala hlavně brankáře, který ale chytal bez chyb. Bojovnější domácí získali vedení zásluhou přesné střelby a do konce zápasu nedali hostům šanci na přijatelný výsledek.