GÓLOVÁ NADÍLKA ÁČKA A U11

AFK OPATOVICE – ROSICE n.L.    7 : 1 (4:1)

Branky:  Černohubý 3x (1x p.k.), Hanovec 2x, Brychta, Richter J.

Sestava: Vlček – Jičínský, Černohubý, Perůžek, Haupt – Voda, Klouček, Brychta, Lexman – Veselský, Richter J. (Hanovec, Fikejz, Zelinka P., Lepič, Pech)

Po dvou porážkách jsme přivítali na domácím stadionu hráče Rosic. Úvod zápasu se vydařil lépe hostům, kteří po dvou šancích tu třetí v 7. Minutě proměnili a ujali se vedení. Vyrovnání z našich kopaček přišlo v 11. Minutě, kdy krásnou střelou ze 30 metrů překvapil hostujícího brankáře Jirka Černohubý, což byl klíčový moment zápasu, po kterém jsme začali mít v utkání herní převahu. Tu jsme zúročili ve 26. minutě další brankou, kterou vstřelil Vojta Brychta – 2:1. V těchto chvílích jsme měli hru plně pod kontrolou a naší jasnou převahu do poločasu potvrdili dalšími dvěma brankami opět Jirka Černohubý a Jakub Richter a skóre 4:1 nám dávalo klid do druhé fáze zápasu. V té jsme pokračovali v dobrém výkonu a o svém vysokém vítězství jsme rozhodli v rozmezí 57. a 72. minuty, kdy se potřetí trefil Jirka Černohubý z penalty a dvakrát se zapsal do listiny střelců Matěj Hanovec.

ST. HRADIŠTĚ – AFK OPATOVICE „B“   4 : 0  (4:0)

Sestava: Hampl – Novák, Jánoš M., Valenta, Zelinka F.- Vandas, Adamuška, Jánoš R., Hátle – Práchenský, Křovák (Patočka, Hájek, Trenda, Tešla, Blažek J.)

O víkendovém kole jsme zavítali k bývalému tradičnímu soupeři ze Starého Hradiště. Bohužel začátek zápasu nám vůbec nevyšel a již ve 2. minutě jsme po chybě obrany prohrávali 1:0. Okamžitě jsme mohli vyrovnat, ale ke střelbě z velkého vápna chyběla odvaha a tak v 10. minutě přišla druhá chyba a druhý gól. Do konce prvního poločasu domácí přidali po dalších dvou chybách obrany další dva góly. My jsme si vypracovali několik šancí, ale ke střelbě chybělo odhodlání. Druhý poločas se herně vyrovnal, ale i přesto si domácí vypracovali dvě vážnější šance, které ale Pavel Hampl kryl. My jsme si nevypracovali nic a tak jsme zaslouženě prohráli.

CHROUSTOVICE – AFK OPATOVICE dorost   3 : 1 (1:1)

Branka:  Pokorný

Sestava: Vlk – Pánek, Zelinka A., Burdych, Pechánek P. – Štancl J., Černohubý, Janoška, Vosáhlo Dan – Hajdák, Pokorný (stř. Klepetko, Svoboda L., Kohl, Hermann)

V dalším mistrovském zápase na hřišti vedoucího celku tabulku se nám vydařil začátek zápasu a v 16. minutě jsme se ujali vedení brankou Kuby Pokorného. Do poločasu jsme s domácími drželi vyrovnanou partii i nerozhodný výsledek. Ve druhé půli přidali domácí na důrazu a jejich tvrdá hra našim hráčům nevyhovovala a s přibývajícím časem získali mírnou převahu, kterou potvrdili v závěru utkání dvěma brankami.

ÝŠŤ – AFK OPATOVICE  st.žáci   5 : 6 (4:3)

Branky:  Zykl 4x, Jirout, Janoška p.k.

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Černohubý, Janoška,Neruda – Olbrich, Jirout, Lamela, Mezei A. – Vosáhlo David, Zykl   (stř. Vlad – Ukr., Jirásek, Svoboda M., Mezei F., Kočí)

Na hřišti dosud neporaženého soupeře jsme pokračovali ve zlepšených výkonech a připravili jsme domácím první porážku v soutěži. Do vedení jsme šli po dvou rychlých brankách Petra Zykla. Prostřídáním několika hráčů jsme však odcházeli do kabin o poločase s jednobrankovým mankem. Návrat ve druhé půli ke klasické sestavě nám přinesl opět mírnou převahu a tak jsme nakonec zaslouženě odvezli domů tři body.

AFK OPATOVICE – ROVEŇ  přípr. U11     12 : 0  (6:0)

Branky: Nemec 3x, Katzer 3x, Pospíšil 2x, Bubák 2x, Čížek, Koki,

Sestava:  Polet – Bubák, Čížek, Němec V., Němec M., Pospíšil, Katzer M., Hanka, Koki, Perka, Breznay