GÓLOVÁ PŘESTŘELKA V LÁNECH

AFK OPATOVICE – ROZHOVICE    0 : 1 (0:0)

Sestava:  Hampl – Jičínský, Černohubý, Perůžek, Voda – Lexman, Haupt, Brychta , Veselský – Hanovec , Richter J. (Pech, Zelinka P., Fikejz, Lepič)

O víkendu jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Rozhovic, tradičního účastníka krajské soutěže. Od úvodního hvizdu se oba soupeři soustředili hlavně na zabezpečenou obranu, přesto se hrál pohledný kombinační fotbal, který se musel přítomným divákům líbit. Do konce poločasu si oba celky vytvořili brankové šance, které nedokázaly proměnit ani z bezprostřední blízkosti braneka tak odcházely do kabin za bezbrankového stavu. Začátek druhého poločasu se našim hráčům nevydařil, hosté si vytvořili mírnou územní převahu, naštěstí bez přesnějšího zakončení. V době, kdy jsme hru v poli vyrovnali, propadl v 73. Minutě nakopnutý míč od postranní čáry k překvapení všech přes několik hráčů a skončil za zády našeho brankáře. Závěrečný nápor a snaha alespoň o vyrovnání branku nepřinesla a tak si překvapivě všechny body odvezli zaslouženě hosté.

LÁNY n. D. – AFK OPATOVICE „B“   4 : 4  (2:2)

Branky:  Vandas, Křovák (p.k.), Blažek J., Práchenský

Sestava: Zelinka F. – Kuric, Svoboda, Jánoš R., Novák M. – Blažek J., Adamuška, Vandas, Krsek – Práchenský, Křovák (Hátle, Patočka, Mencl, Hájek)

V utkání soupeřů z nižších pater tabulky jsme svoji první šanci proměnili ve vedení, které nám ale dlouho nevydrželo a domácí během deseti minut dvěma brankami stav otočili. V dalším průběhu měli také více ze hry, přesto se nám před odchodem do kabin podařilo Milošem Křovákem vyrovnat z penalty – 2:2. Ve druhé půli brankové dostihy pokračovali a na branky domácího mužstva jsme vždy dokázali odpovědět a tak nakonec se oba celky rozešli smírně.

STOLANY – AFK OPATOVICE dorost   2 : 0 (1:0)

Sestava: Vlk – Voda, Zelinka A., Burdych, Pechánek P. – Neruda, Černohubý, Štancl J., Klepetko – Hajdák, Pokorný

V improvizované sestavě jsme odjížděli na nám neznámý „pažit“ do Stolan. Od začátku utkání měli domácí více ze hry a vytvořili si několik nadějných příležitostí, z nichž jednu proměnili. Také druhý poločas měli mírnou převahu hostitelé, kteří zvýšili na rozdíl dvou branek. V závěru utkání jsme po změnách v sestavě hráli více před domácí brankou, ale vyloženou šanci jsme si nevytvořili a připsali jsme si další porážku v soutěži.

CHOLTICE – AFK OPATOVICE  st.žáci  0 : 2 (0:1)

Branka:  Černohubý, Štancl

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Černohubý, Štancl, Neruda – Olbrich, Jirout, Lamela – Vosáhlo David   (stř. Vlad – Ukr.)

Ve vyrovnaném utkání jsme si za celý zápas vytvořili více střeleckých šancí, ze kterých se nám dvakrát podařilo skórovat a připsat si druhou výhru v soutěži.

AFK OPATOVICE – DŘÍTEČ   přípr. U11  1 : 4

Branka: Němec M.

AFK OPATOVICE – PARDUBIČKY  přípr. U11  8 : 0 (5:0)

Branky: Němec V. 4x, Bubák, Katzer M., Koki, Němec M.

Sestava: Polet – Němec V., Koki, Katzer M., Němec M.,  Jirout, Jirásek, Mezei, Mezei, Bubák

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ   přípr. U11   3 : 4  (1:2)

Branky:  Čížek, Katzer M., Němec V.

Sestava:  Polet – Němec V., Němec M., Katzer M., Koki, Čížek, Bubák

V průběhu jednoho týdne sehráli naši nejmladší tři zápasy, ve kterých nastoupili oslabeni o několik hráčů z důvodu nemoci. Přesto zaslouží pochvalu za předvedené výkony.