I PŘES MARODKU ALESPOŇ BOD

ROSICE – AFK OPATOVICE    3 : 3  (3:0)

Branky: Hanovec, Práchenský, Brychta

Sestava:  Vlček – Fikejz, Lexman, Perůžek, Voda – Vandas, Hanovec, Kulhánek, Brychta – Práchenský, Richter J.  (stř. Zelinka A., Hajdák, Štancl J.)

Zápas se od začátku vyznačoval dobrým tempem, nicméně branky padaly jen do naší sítě. Poločas skončil tedy 3:0 a vypadalo to na další prohru. Do druhého poločasu jsme nasadili hned tři hráče z dorostu a svým nasazením dali impuls všem ostatním hráčům málem k vítěznému obratu. Branky Hanovce, Práchenského a Brychty znamenaly ve druhém poločase vyrovnání a nechybělo mnoho k zisku všech tří bodů. Nicméně musíme být při velké marodce klíčových hráčů spokojeni s bojovností všech nastoupivších hráčů, kteří se podíleli na konečné remíze.

AFK OPATOVICE „B“ – ST. HRADIŠTĚ   2 : 5 (0:2)

Branky:  Křovák, Jánoš R.

Sestava: Hampl – Patočka, Blažek O., Jánoš R., Valenta – Hátle, Vandas, Blažek J., Tešla – Práchenský, Křovák (stř. Pokorný, Trenda, Zelinka, Hájek)

V malém derby jsme přivítali na domácí půdě tým ze Starého Hradiště. Nás neustále trápí obrovské zdravotní komplikace u hráčů, kdy jejich počet se pohybuje kolem 10-ti absencí na zápas. Hosté byli aktivnější, pohyblivější a první poločas tak vyhráli zaslouženě 0:2. Ve druhém poločase opět hosté hráli lépe a přidali další tři branky. Za domácí se trefil Miloš Křovák a přímého volného kopu Radim Jánoš. Bohužel hosté zaslouženě vzali všechny tři body a my se pomalinku můžeme obávat o sestupové boje.

AFK OPATOVICE – MNĚTICE  dorost   0 : 4 (0:2)

Sestava: Přívozník – Danihelka, Burdych, Janoška, Vlk,- Pechánek K., Jehor, Černohubý, Vosáhlo – Pechánek P., Pokorný (stř. Voda, Neruda, Ivan, Bittner, Zykl, Svoboda)

V dalším zápase dorostenecké sezóny jsme přivítali hosty z Mnětic. Hosté byli fotbalovější a z několika svých šancí v prvním poločase dvě proměnili. My bohužel po úniku Patrika Pechánka jsme šanci zahodili. Úvod druhého poločasu jsme začali aktivně, ale naši příležitost jsme nedokázali využít na rozdíl od hostů, kdy jejich první útok ve druhém poločase skončil brankou. Závěr druhého poločasu již byl z důvodu volné hry od hlavního rozhodčího nervózní, kdy si vysloužil Matěj Janoška s hostujícím hráčem červenou kartu po vzájemném napadení. V závěru hosté pečetili na konečných 0:4 a brali všechny tři body.

AFK OPATOVICE – PARAMO Pce  st. žáci   0 : 3 (0:0)

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Janoška, Pechánek K., Neruda –  Štancl O.,Černohubý, Vosáhlo David, Vlad(UK)  – Zykl P., Olbrich  (stř. Mezei A., Mezei F., Kočí, Svoboda M., Jirásek, Jirout)

Zápas s vedoucím celkem tabulky, který zatím ve všech zápasech dokázal zvítězit, byl pro naše hráče velice těžký. Hosté od počátku ovládli hru a naše obrana, chvílemi přetížená, zvládala všechny nájezdy s úspěchem likvidovat po celý poločas. Na záčátku druhé půle se již hosté prosadili a do závěrečného hvizdu rozhodčího přidali další dvě branky. Za předvedený výkon si přesto naši hráči zaslouží pochvalu.

ROVEŇ – AFK OPATOVICE   přípr.U11    2 : 4 (1:2)

Branky:  Němec V. 2x, Dujsík, Bubák

Sestava:  Mezei – Bubák, Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V., Katzer M., Lamela, Čížek, Němec M., Koki

Po několika zápasech se nám opět podařilo získat tři body i na hřišti našeho soupeře. V utkání jsme stále vedli a v klidu jsme si pohlídali domácí střelce a zaslouženě jsme si připsali vítězství..