KONEC PODZIMNÍ ČÁSTI PRO MLÁDEŽ

CHVALETICE – AFK OPATOVICE  dorost 6 : 2 (2:1)

Branky:  Janoška, Neruda

Sestava:  Vlk – Danihelka, Burdych, Zelinka, Klepetko – Pokorný, Černohubý, Janoška, Neruda – Hajdák, Štancl

V posledním zápase jsme zavítali na hřiště třetího celku z Chvaletic. Domácí měli v prvním poločase více ze hry, ale nevypracovali si žádnou podstatnou šanci. Pouze hrozili z rohových kopů. Tato hrozba se projevila ve 37. minutě, kdy jsme po pěkné hlavičce z rohového kopu obdrželi první branku. Ve 44. minutě jsme zahrávali z hranice malého vápna nepřímý volný kop, při zakončování zavládl chaos na brankové čáře a Vojta Neruda nakonec dokázal vsítit branku. Bohužel jsme po hrubé chybě ihned inkasovali druhý gól do šatny a tak první poločas skončil za stavu 2:1. Ve druhém poločase měli domácí převahu a postupně dokázali vstřelit zaslouženě další čtyři branky. Podzimní část jsme tak zakončili na 9. místě v tabulce.

MIKULOVICE – AFK OPATOVICE st.žáci  1 : 1(0:0) p.k. 3:4

Branka:  Zykl

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Černohubý, Janoška, Neruda – Vlad UK, Jirásek, Mezei A., Kočí – Zykl, Vosáhlo David  (stř. Mezei F.,)

Techničtější hráči našeho mužstva od počátku zápasu zaměstnávali domácí obranu, ale konečné zakončení akcí nám vázlo. Věkově starší domácí podnikali rychlé útoky, které naše dobře hrající obrana úspěšně zastavovala. Ve druhé půli se Mikulovice ujali vedení po střele z pokutového kopu. Změnami v sestavě jsme poté stále více ohrožovali domácí branku a dvě minuty před koncem se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Úspěšnější jsme byli nakonec i ve střelbě pokutových kopů a tím jsme potvrdili dobré výsledky v podzimní části soutěže.