Kontumace utkání žáků

AFK OPATOVICE – PŘELOVICE    1 : 2  (1:1)

BrankyHanovec

Sestava:  Vlček – Hladík, Jičínský, Jánoš R., Víša – Voda, Lexman, Perůžek,     Zelinka P.,  – Richter J., Hanovec   (stř. Trojan, Louvar, Pech)

Před slušnou diváckou kulisou předváděli vedoucí mužstva tabulky od počátku utkání rychlý a bojovný výkon. Naši hráči šli do vedení již ve 2. minutě po zaváhání hostující obrany, kdy přesně mířil Matěj Hanovec – 1:0. I dále se hrál pohledný fotbal, i když brankových šancí bylo pomálu. Hostů se podařilo lacino vyrovnat v 25. Minutě po nepřesné rozehrávce našeho brankáře. Ve druhé poločase jsme si vytvořili převahu v poli, hosté se soustředili více na bránění nerozhodného výsledku a do šancí nás nepouštěli. Nakonec byli také šťastnějším mužstvem, když v samém závěru utkání po jediné vážnější akci vstřelili vítěznou branku ze skumáže v naší šestnáctce a tím se nám vzdálili v tabulce na tři body.

ŘEDICE „B“ – AFK OPATOVICE „B“   2 : 1  (1:3)

Branky:  Vandas M.

Sestava:  Hampl – Kuric, Mokrejš, Svoboda, Richter R. – Mencl, Adamuška, Vandas M., Zelinka F.  – Vychodil, Křovák  (stř. Hájek)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním lepší domácí, kteří hráli na brejky, ale z několika šancí proměnili pouze jediný. Po změně stran šla naše hra nahoru a vyrovnali jsme brankou Martina Vandase. Bohužel v době, kdy jsme měli hru ve vlastní režii a tlačili jsme se za vítězstvím, si naše obrana nepočínala důrazně a domácí vstřelili druhý gól. Je škoda, že se v poslední době nescházíme ve vyšším počtu hráčů, ale alespoň se nám dostávají do hry mladší hráči a získávají tím zkušenosti. Pochvala pro brankáře Pavla Hampla.

AFK OPATOVICE – ST. HRADIŠTĚ dorost  1 : 2  (1:2)

Branka:  Hátle

Sestava: Zelinka F. – Kodym, Novák M., Blažek O., Šafranko – Zelinka A., Vandas F., Voda, Diviš J. – Hajdák D., Hátle  (stř. Pánek, Pšenička)

Vstup do utkání se sousedem v tabulce jsme vstoupili lépe a již ve druhé minutě jsme po chybě hostujícího brankáře vstřelili vedoucí branku. I přes mírnou převahu v poli se brzy prosadili i hosté a po centru ze strany vyrovnali zblízka na 1:1. Ve 12. minutě už hosté v zápase vedli, kdy dokázali potrestat zaváhání našeho brankáře – 1:2. Přes několik dobrých příležitostí se našim hráčům branku vstřelit nepodařilo. Ve druhém poločase se hrálo většinou ve středu hřiště, bez brankových šancí a tak jsme opět nezískali žádné body.