MLÁDEŽNICKÁ MUŽSTVA BEZ BODU

AFK OPATOVICE – NASAVRKY    5 : 3  (2:2)

Branky:  Richter J. 2x, Dujsík, Perůžek, Fikejz

Sestava:  Vlček – Jičínský, Perůžek, Dujsík, Voda – Brychta, Haupt, Klouček, Lexman – Hanovec, Richter J.  (stř. Fikejz, Víša, Pech, Kulhánek, Černohubý)

V dalším mistrovském zápase na sebe narazili dva tabulkově rozdílní soupeři, domácí jako vedoucí tým soutěže a hosté z posledního místa tabulky. Na hře obou mužstev to bylo znát pouze ze začátku utkání, kdy po naši hráči po dvou velkých šancích, vstřelili již v 9. minutě vedoucí branku Kubou Richterem. Postupem času však hosté, kteří hru v poli vyrovnali, začali naši obranu zaměstnávat a po vyrovnání ve 24. minutě šli dokonce do vedení ve 40. minutě po přesném zahrání pokutového kopu. Přesto se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu, kdy jsme po dorážce Jirky Dujsíka srovnali skoré na 2:2. Také začátek druhého poločasu vyšel lépe našemu mužstvu a během deseti minut jsme po brankách Tomáše Perůžka a opět Kuby Richtera vedli 4:2. V dalším průběhu nás hosté, po vyloučení Vlasty Jičínského v 62. minutě, začali přehrávat, a hra se odbývala většinou na naší polovině hřiště. Po snížení hostů na 4:3, jsme hubené vedení bránili až do samého závěru utkání, kdy uklidňující pátý gól vstřelil do prázdné branky z půlky hřiště Michal Fikejz. Perně vybojované body nás udrželi s odstupem od dalších mužstev na prvním místě tabulky.

DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE „B“   5 : 0 (3:0)

Sestava: Hampl – Valenta, Jánoš R., Svoboda., Zelinka F. – Hátle, Adamuška, Blažek J., Vandas, Tešla – Hájek (stř. Mencl, Trenda, Kuric, Zelinka A.)

V klasickém derby jsme v sobotu zavítali na hřiště suverénního týmu naší soutěže z Dřítče. Opětovná absence několika hráčů základní sestavy zapříčinila nastavení defensivní taktiky, která bohužel nefungovala, tak jak jsme zamýšleli. Drželi jsme se do 30. minuty, kdy jsme sami naservírovali soupeři tři snadné branky. Druhý poločas probíhal ve stejné převaze domácích, kdy nás dokonce v posledních 20-ti minutách přehrávali v 10-ti hráčích a přidali další dva góly.

AFK OPATOVICE – PARAMO    dorost  0 : 6 (0:2)

Sestava: Přívozník – Danihelka, Zelinka, Burdych, Vlk – Vosáhlo, Štancl, Janoška, Neruda – Hajdák, Pechánek P. (stř. Voda, Svoboda, Zykl)

V zápase tabulkových sousedů jsme přivítali na domácím hřišti tým PARAMO Pardubice. Bohužel vstup do utkání nevyšel a v 16. minutě jsme prohrávali 0:2. Hosté byli šikovnější, rychlejší a naší nepřesností nás přehrávali. Ve druhém poločase pokračovala jejich převaha a přidali další čtyři branky, kdy jsme si dva z nich vsítili sami.

DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE   st. žáci   2 : 0 (1:0)

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Pechánek K., Neruda, Svoboda M. – Štancl O., Jirout, Kočí, Vlad(UK)  – Zykl P., Vosáhlo David  (stř. Jirásek, Lamela, Olbrich S., Mezei A., Mezei F.)

V oslabené sestavě, bez starších hráčů, se našim hráčům utkání se soupeřem z druhé poloviny tabulky tentokrát nevydařilo. Bojovnější domácí zaměstnávali naši obranu po rychlých útocích a dvakrát se jim podařilo skórovat. Naše šance na vstřelení branky končili většinou nepřesným zakončením.

FK PARDUBICE „B“ – AFK OPATOVICE přípr.U11    11 : 3 (6:1)

Branky:  Lamela 2x, Němec V.

Sestava:  Štancl O. – Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V.,  Němec M., Katzer M.

Bez několika nemocných hráčů náš omlazený celek nemohl kvalitou hry konkurovat zkušenějšímu celku a připsal si vysokou prohru..