Nevydařený víkend

BUKOVKA – AFK OPATOVICE  3 : 2  (0:0)

BrankyPerůžek (p.k.), Richter J.

Sestava:  Václavek – Hladík, Jičínský, Perůžek, Víša – Voda L., Jánoš R., Zelinka,P., Pech M. – Lexman, Hanovec   (stř. Richter J., Pech B.)

První poločas vyšel herně lépe našemu mužstvu, získalo převahu v poli a vytvořilo si několik brankových příležitostí, které ale trestuhodně zahazovalo. Největší měl Matěj Hanovec, ale samostatný únik neproměnil. Domácí si vytvořili jedinou šanci po přísně nařízeném pokutovém kopu, ani oni však nebyli úspěšní při jejím provedení a branku netrefili. Po dvou zaváháních na začátku druhé půle jsme prohrávali 2:0, ale nezměrnou bojovností jsme dokázali vyrovnat v 84. minutě po penaltě, kterou proměnil Tomáš Perůžek. Přesto si domácí připsali tři body, když ihned po rozehrání vstřelili vítěznou branku.

AFK OPATOVICE „B“ – BÝŠŤ  1 : 3  (1:1)

Branky:  Křovák

Sestava:  Hampl – Valenta, Jánoš M., Svoboda, Richter R. – Burza, Vandas M., Adamuška, Hátle – Morávek, Křovák  (stř. Hájek, Blažek J., Mokrejš, Zelinka F., Krsek)

Po vyrovnané první půli jsme odcházeli do kabin za nerozhodného stavu, když se o naši branku postaral z brejku Miloš Křovák. Na obou stranách se zrodilo několik brankových příležitostí, bohužel pro diváky neskončily v síti. Druhá půle už nebyla tak pěkná pro oko jako první a branky dávali již pouze hosté. Zaslouženě si tak odváží tři body.

AFK OPATOVICE – OREL   dorost   0 : 0   p.k. 3:5

Sestava:  Zelinka F. – Zelinka A., Burdych, Šafranko, Kodym – Pánek, Voda L., Hajdák, Vlk – Pechánek P., Vápeník  (stř. Hermann)

Bez několika hráčů jsme v prvním poločase hráli se soupeřem vyrovnanou partii a většina soubojů se odehrávala ve středu pole. Oboustranné nakopávání dlouhých míčů k vytvoření si šance nebo ke vstřelení branky nevedlo. Také druhý poločas probíhal ve stejném duchu, s výjimkou několika šancí hostů po rychlých únicích. V dalším průběhu jsme si šance vytvořili také, ale žádnou jsme neproměnili a tak utkání skončilo nerozhodně. Bod do tabulky navíc si připsali hosté po střelbě pokutových kopů.

AFK OPATOVICE – PARAMO Pce   st. žáci  1 : 9 (1:3)

Branka:  Pechánek P.

Sestava:  Hajdák N. – Hauser, Bittner, Danihelka – Svoboda M., Pechánek P.,Janoška, Vosáhlo Dan – Pechánek K.    (stř. Neruda)

V nové soutěži hrané systémem  1 + 8 hráčů se našemu mužstvu nedařilo. Hosté věkově starší naše hráče dostávali po celý zápas pod tlak a tak brankář a obrana se měly co ohánět, abychom dostali co nejméně branek. Škoda, že někteří hráči se k utkání nedostavili. Po týdenním volnu zajíždíme na hřiště do Rovně.

AFK OPATOVICE – ZÁMRSK  přípr.U11   16 : 1  (10:1)

Branky:  Jirout 8x, Vosáhlo David 2x, Pavlíček Derek 2x, Smutník 2x, Němec, Katzer M.

Sestava: Polet – Buzek, Katzer J., Jirásek, Vosáhlo David, Neruda – Linke, Bóži, Jirout, Němec, Lesník, Katzer M.

S nováčkem soutěže neměli naši nejmladší mnoho práce a s chutí si v zápase zastříleli. Po první polovině vedli již 10:0 a poté ve svém snažení polevili.