OSLAVY „ÁČKA“ A PŘÍPRAVKY U11

AFK OPATOVICE – DŘÍTEČ    5 : 2 (3:1)

Branky:  Richter J. 2x, Černý, Duha, Hanovec

Sestava:  Vlček – Hladík, Černý, Perůžek, Richter R. – Duha, Pech M., Jánoš R., Lepič – Hanovec, Richter J.   (stř. Petr, Víša, Hampl)

Poslední utkání v okresním přeboru na domácí půdě jsme začali pod dojmem již jasného postupu do I.B  třídy a ve 4. minutě jsme nešťastně skórovali do vlastní branky. Postupem času jsme se zlepšovali a adeptovi na sestup jsme nakonec do konce poločasu vstřelili tři branky. Ani ve druhém poločase nebyl náš výkon nejlepší, laxní přístup umožnil hostům po čtyřech minutách snížit na rozdíl jedné branky. Uklidnění přinesl až gól v hostující brance v 61. minutě Kristiánem Duhou, první za jeho působení v našich barvách. Přesto nás hosté až do konce zápasu několikrát v obraně zaměstnali a jen výborné zákroky Pavla Hampla v brance jim nedovolily skórovat. Po závěrečném hvizdu rozhodčího nám za postup do vyšší třídy zástupci okresu předali vítězný pohár.

MNĚTICE – AFK OPATOVICE   dorost  3 : 1  (2:0)

Branka:  Černohubý

Sestava:  Přívozník – Štancl, Burdych, Zelinka A., Vlk – Pechánek K., Janoška, Černohubý, Pechánek P. – Pánek, Ivan Halushkai(UK)  (stř. Voda T., )

Se sousedem v tabulce se nám nepovedla první polovina první půle a dvojí zaváhání v obraně nás stálo vstřelení dvou laciných branek. Do druhého poločasu jsme zlepšili napadání domácích a hra v poli se vyrovnala. Přesto jsme domácí branku ostřelovali pouze z větší vzdálenosti a branku jsme vstřelili až za již rozhodnutého stavu těsně před koncem utkání.

CHVALETICE – AFK OPATOVICE   st.žáci   4 : 0  (1:0)

Sestava:  Hrubeš – Voda T., Janoška, Štancl J., Vosáhlo Dan – Neruda, Vosáhlo David, Černohubý, Pechánek K. – Halushkai Ivan, Zykl  (stř. Lesník, Štancl O.)

V oslabené sestavě, bez starších hráčů, jsme na hřišti vedoucího mužstva tabulky podali velmi dobrý výkon. V prvním poločase mírně lepší domácí se přes naší dobře hrající obranu prosadili pouze jedenkrát. Ve druhé půli se hra překvapivě vyrovnala a šance si vytvořili i naši hráči. Přesto se domácím podařilo své vedení navýšit na konečný výsledek 4:0.

NEMOŠICE „B“ – AFK OPATOVICE  přípr. U11   0 : 8  (0:4)

Branky:  Vosáhlo David 4x, Mezei, Němec V., Bubák, Čížek

Sestava:  Polet – Lesník, Bubák, Vosáhlo David, Němec V., Katzer M., Čížek, Lamela, Mezei, Koki, Hanka, Němec

Na hřišti soupeře ze dna tabulky se našim nejmladším střelecky dařilo a již do poločasu získali výrazný náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a připsali si body do tabulky.

AFK OPATOVICE – DŘÍTEČ    přípr. U11    3 : 2  (1:1)

Branky:  Vosáhlo David 2x, Katzer M.

Sestava:  Polet – Vosáhlo David, Lesník, Katzer M., Nemec V., Bubák, Mezei, Lamela, Čížek, Koki, Hanka

V posledním kole soutěže došlo na utkání prvního s druhým a zároveň o celkové vítězství v tabulce. Utkání pohledné úrovně bylo od počátku vyrovnané a obrany dlouho drželi vyrovnaný výsledek. Až v samém závěru šli hosté do vedení, ale našim hráčům se podařilo strhnout vítězství na svou stranu po dvou brankách Davida Vosáhla.