POČASÍ FOTBALU NEPŘÁLO

AFK OPATOVICE – MORAVANY „B“   5 : 1  (3:1)

Branky:  Richter J. 2x, Hanovec 2x, Dujsík

Sestava:  Vlček – Voda, Perůžek, Dujsík, Jičínský – Brychta, Haupt, Klouček, Lexman – Hanovec, Richter J.  (stř. Lepič, Kulhánek)

Po nevydařeném výkonu z minulého kola jsme nastoupili do utkání s odhodláním tuto porážku odčinit. Začátek zápasu byl oboustranně vyrovnaný a útoky s většinou nepřesným zakončením byly k vidění na obou stranách hřiště. Naši hráči jeden z rychlých útoků zakončili přeskou dorážkou Kuby Richtera ve 23. Minutě – 1:0. Přestože hosté o několik minut později srovnali, do kabin se odcházelo za stavu 3:1 pro naše mužstvo, kdy jsme po přesném zakončení Jirky Dujsíka hlavou a dorážce Matěje Hanovce  zaslouženě vedli. Ve druhém poločase se nám hra dařila a na hostech byla znát menší bojovnost. Další branky do sítě hostů přesto padaly až v závěrečných dvaceti minutách, kdy skórovali opět Kuba Richter a Matěj Hanovec a potvrdili naše vysoké vítězství. Po špatném výkonu v minulém utkání musíme tentokrát pochválit celé mužstvo za předvedený výkon.


AFK OPATOVICE „B“ – H. ŘEDICE „B“  2 : 4 (2:2)

Branky:  Tešla, Hátle

Sestava: Hampl – Kuric, Svoboda, Jánoš M., Valenta – Hátle, Blažek J., Adamuška, Tešla – Křovák, Práchenský (stř. Krsek, Hájek, Zelinka A., Mencl)

V prvním domácím zápase jarní části sezóny jsme přivítali reservu z Horních Ředic. Do utkání jsme vstoupili nečekaně dobře a v prvním minutě vsítil branku Kuba Tešla. V 17. minutě zvyšoval z dorážky Šimon Hátle a zápas jsme měli ve svých rukách. Bohužel jsme přestali hrát a přišly dva zbytečné góly. Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná, dostali jsme se do několika šancí, ale klasické individuální chyby způsobily další dva zbytečné góly. Na konci utkání jsme ještě dohrávali o deseti, ale to už nemělo na konečný výsledek žádný vliv.


AFK OPATOVICE – PŘELOVICE „B“  dorost  0 : 4 (0:1)

Sestava: Přívozník – Danihelka, Burdych, Zelinka, Klepetko – Pokorný, Janoška, Černohubý, Neruda – Štancl, Pechánek P. (Pechánek K., Vlk, Svoboda)

Zápas proti prvnímu týmu tabulky začal vyrovnaně a hosty jsme z počátku nepouštěli k ničemu nebezpečnému. Bohužel v 17. minutě přišel zkrat a nedomluva mezi stoperem Burdychem a gólmanem Přívozníkem, která zapříčinila nepřesnou přihrávku, kterou doběhl hostující útočník a vsítil branku. Ve druhé polovině jsme dostali další tři branky po individuálních chybách a i přes určitou, ale ne zcela dostatečnou snahu jsme zaslouženě prohráli.


AFK OPATOVICE – SRCH   st. žáci   2 : 0 (2:0)

Branky:  Zykl P. 2x

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Černohubý, Neruda – Štancl O., Jirout, Pechánek K. – Zykl P., Vosáhlo David  (stř. Vlad (UK), Balada, Jirásek, Kočí, Lamela, Svoboda)

Od samého začátku utkání jsme měli více ze hry a také jsme si vytvořili střelecké příležitosti. Skórovat se nám podařilo až v závěru poločasu po přesných zakončeních Petra Zykla. Také ve druhém poločase byli naši hráči lepším mužstvem a hosty do vážnějšího zakončení nepustili a zaslouženě získali tři body do tabulky.


ROSICE – AFK OPATOVICE   přípr. U11   11 : 7 (6:2)

Branky:  Olbrich 5x, Bubák 2x

Sestava:  Štancl O. – Bubák, Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V., Koki, Němec M., Katzer M.

Omlazený celek nastoupil do utkání s velkým odhodláním, ale domácí urostlejší hráči byli ve všech směrech lepší a střelecky pohotovější.