Přípravka bez porážky

AFK OPATOVICE – PŘELOVICE   4 : 6  (3:4)

BrankyPerůžek, Hanovec, Voda, vlastní

Sestava:  Václavek – Hladík, Jičínský, Perůžek, Vacek – Pech M., Zelinka P., Voda, Lexman – Morávek, Hanovec  (stř. Richter R., Hajdák D., Vápeník, Šafranko)

Skoré v prvním poločase ovlivnily hlavně hrubé chyby obran na obou stranách. Po našem rychlém vedení 2:0 v desáté minutě se hosté zlepšili, převzali iniciativu a po půlhodině hry vyrovnali. V dalším průběhu vstřelili další dvě branky a do kabin odcházeli s vedením 3:4. Také ve druhém poločase hrála obě mužstva lépe v útočné fázi a nakonec hosté byli střelecky pohotovější a zaslouženě zvítězili.

Slovany Pce – AFK OPATOVICE „B“   1 : 4  (0:3)

Branky:  Křovák, vlastní, Vandas, Adamuška

Sestava:  Hampl – Valenta, Novák M., Svoboda, Richter R. – Burza,Mencl,  Vandas M.,  Adamuška – Hájek, Křovák  (stř. Morávek, Patočka,Hátle, Tešla)

Na hřišti nováčka jsme začali aktivně a již ve 13. minutě jsme vedli jasně 0:3. Poté se hra zklidnila, ale i nadále byla v naší režii. Druhý poločas už byl víc bitva než fotbal. Na hřiště se dostala konpletní lavička náhradníků. Domácí snížili na rozdíl dvou branek, ale pár minut nato naše vítězství pojistil jako správný kapitán David Adamuška. Ke konci zápasu jsme neproměnili několik slibně se rozvíjejících akcí.

PARDUBIČKY „B“ – AFK OPATOVICE dorost  3 : 0 (2:0)

Sestava:  Zelinka F. – Zelinka A., Burdych, Šafranko, Kodym – Pánek, Voda L., Hajdák, Pechánek – Haman, Vápeník  (stř. Vandas F., Pšenička)

V dalším utkání dorostenecké soutěže jsme zajížděli na půdu tradičního rivala, Pardubiček. Zápas přinesl oboustranně bojovný výkon obou mužstev, v kterém byli hráči domácích efektivnější. Výsledek ovlivnilo nepříjemné zranění našeho, do té doby, nejlepšího hráče Lukáše Vody po nevybíravém zákroku domácího hráče. Ač se naši hráči snažili sebevíce, na lepší výsledek to tentokrát nestačilo.

MNĚTICE – AFK OPATOVICE  přípr.U11  6 : 14  (3:9)

Branky:  Jirout 5x, Neruda 5x, Vosáhlo David 2x, Zadrobílek, Bóži

Sestava: Polet – Lesník, Zadrobílek, Vosáhlo David, Katzer M., Jirásek, Bóži, Buzek, Neruda, Němec, Jirout, Katzer J.

V druhém mistrovském utkání jsme domácí zaskočili velkou bojovností a také přesnou střelbou. Po vysokém vítězství jsme si zaslouženě připsali tři body.

AFK OPATOVICE – HOLICE „B“ přípr..U11  6 : 2 (4:1)

Branky:  Jirout 3x, Vosáhlo David 2x, Neruda

Sestava: Polet – Buzek, Bóži, Neruda, Jirout, Katzer M., Vosáhlo David, Němec, Peterhofer, Katzer J.

Naši nejmladší podali v kombinované sestavě dobrý výkon. Po celý zapas byli lepším mužstvem a soupeře přehrávali. Střelecky se opět prosadil Šimon Jirout.