Přípravka tentokrát bez bodu

AFK OPATOVICE – TORPEDO Pce    3 : 2  (1:1)

Branky:  Voda L. 2x, Jičínský

Sestava:  Hampl – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Voda L., Lexman, Perůžek, Krsek – Richter J, Hanovec  (stř. Křovák, Novák M.)

Vstup do utkání dvou soupeřů z popředí tabulky nám vyšel dokonale a již v druhé minutě jsme šli do vedení po rychlé akci a přesném zakončení Lukáše Vody. Hosté hrající technický fotbal o deset minut později z náhodné akce vyrovnali na 1:1. V dalším průběhu poločasu se hra odehrávala většinou ve středu hřiště a střeleckých šancí na obou stranách bylo „jako šafránu“. Druhou půli začali lépe hosté a po zaváhání našeho brankáře šli do vedení, které si udržovali po většinu poločasu. Naši hráči přes velkou snahu o svém vítězství rozhodli až v závěru utkání, kdy v rozmezí 84. – 86. minuty vstřelili dvě slepené branky a rozhodli tak o zaslouženém zisku tří bodů.

NEMOŠICE „B“ – AFK OPATOVICE „B“   4 : 3  (2:0)

Branky:  Adamuška 2x, Křovák

Sestava:  Zelinka F. – Valenta, Lexa, Svoboda, Richter R. – Tešla, Bíro, Adamuška, Vandas M. – Patočka, Křovák  (stř. Hájek, Hátle, Mencl, Blažek J., Mokrejš)

Nemošické prokletí pokračuje. A také střelecké trápení. Jediné pozitivní bylo, že jsme ani za stavu 0:3 zápas nezabalili. Než jsme se v prvním poločase rozkoukali už jsme prohrávali v 10. minutě 1:0. Domácí i nadále byli lepším celkem a v závěru poločasu zvýšili na 2:0. Druhý poločas se naše hra zlepšila, ale branky jsme začali střílet až za stavu 3:0. Přesto nám v konečném účtování chyběla jedna branka k zisku alespoň jednoho bodu. Příště se musíme vyvarovat hrubých chyb a pak začneme opět vyhrávat.

PARDUBIČKY „B“ – AFK OPATOVICE  dorost  6 : 1 (1:1)

Branka:  Hajdák D.

Sestava:  Zelinka F. – Kodym, Šafranko, Novák M.,Blažek O. – Zelinka A., Voda L., Vandas F., Diviš J. – Hátle, Hajdák D. (stř. Pánek)

Na hřišti jednoho z favoritů soutěže jsme vedli od první minuty. Domácí ale měli mírnou převahu s množstvím střel, které končily vedle branky, nebo je zlikvidoval Fanda Zelinka. Přesto jedna z nich prošla do naší sítě a do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Druhý poločas měli domácí již značnou převahu, ke které jsme jim pomohli svým nezodpovědným přístupem několika hráčů a tím jsme prohráli vysokým rozdílem. Bez bojovnosti a nasazení ve hře body získávat nemůžeme!!!

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ  st. žáci   1 : 2  (0:1)

Branky:  Vápeník

Sestava:  Vlk – Haman, Bittner, Vápeník, Přívozník – Pospíšilová, Vosáhlo Dan, Janoška, Černohubý – Burdych, Pokorný   (stř. Hajdák N., Svoboda L., Danihelka, Dušek, Kněžour)

Ani v dalším mistrovském utkání jsme s omlazeným kolektivem na body nedosáhli. I přes vyrovnanou hru nám v obou poločasech chyběli v útoku střelci, kteří by vážněji ohrozili branku soupeře.

NEMOŠICE – AFK OPATOVICE  přípr. U11  10 : 2  (5:1)

Branky:  Kotík, Polet

Sestava:  Zadrobílek – Kotík, Neruda, Buzek, Linke, Bóži, Polet, Svoboda M., Leden, Vosáhlo David, Katzner J., Katzner M., Macko

AFK OPATOVICE – MIKULOVICE  přípr. U11   9 : 2  (1:6)

Branky:  Leden, Katzner J.

Sestava:  Polet – Kotík, Leden, Svoboda M., Vosáhlo David, Katzner J., Katzner M., Macko, Němec, Prettnerhofer, Buzek, Pumr

Po zisku jednoho bodu v prvním mistrovském utkání se našim nejmladším v dalších dvou zápasech již tolik nedařilo. Zásluhu na tom má hlavně naše střelecké zakončení akcí, které nám stále nevychází a většina míčů končí vedle soupeřovi branky.