PRVNÍ DOMÁCÍ PROHRA

AFK OPATOVICE – SEZEMICE   0 : 1 (0:0)

Sestava:  Vlček – Hladík, Jičínský, Černý, Richter R. – Fikejz, Zelinka P., Pech M., Lexman – Hanovec, Richter J.  (stř. Lepič, Duha, Víša)

Se čtvrtým celkem tabulky jsme od počátku utkání „tahali za kratší konec“. Hosté byli rychlejší i důraznější při osobních soubojích, ale střeleckou příležitost si za první poločas žádnou nevytvořili stejně jako naši hráči. Jediné zaváhání naší obrany na začátku druhého poločasu využili hosté ke vstřelení branky po rychlém útoku a zakončeném přesnou střelou. Naši mužstvo i přes zranění několika hráčů a jejich odstoupení ze hry se v závěru utkání snažili nepříznivý vývoj změnit, ale ani několik závarů před hostující brankou ke vstřelení gólu nevedly a tak jsme si připsali první prohru na svém hřišti.

POPKOVICE – AFK OPATOVICE „B“    0 : 6  (0:2)

Branky: Křovák 3x, Hájek, Hátle, Krsek

Sestava: Hampl – Kuric, Svoboda, Blažek O., Zelinka F. – Valenta, Adamuška, Vandas, Krsek – Hátle, Křovák (stř. Hájek, Jánoš M.)

O sychravém sobotním dopoledni jsme nastoupili v Popkovicích proti zdejšímu týmu, který se nacházel na posledním místě tabulky. Zápas jsme nepodcenili a již od úvodních minut jsme diktovali tempo utkání a kombinační hrou na nepříliš pohledném terénu jsme si začali vypracovávat šance. Nerozhodný stav vydržel do 30. minuty, kde si na přihrávku od Kuby Kurice seběhl Miloš Křovák a střelou otevřel brankový účet – 0:1. Tentýž hráč ve 43. minutě zvyšoval na 0:2, kdy zužitkoval přihrávku od Davida Adamušky a opět se nemýlil. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a ve 47. minutě zkompletoval Miloš Křovák hattrick, kdy střelou z 25ti metrů propálil domácího gólmana – 0:3. V 56. minutě si Tomáš Krsek seběhl mezi stopery na průnikovou přihrávku od Miloše Křováka a nedal domácímu brankáři šanci – 0:4. V 68. minutě utekl s balonem po levé straně Fanda Zelinka, který poté našel křižnou přihrávkou ve vápně Tádu Hájka a ten přidal pátý gól. V závěru utkání přidal šestou branku Šimon Hátle a pečetil tak výsledek utkání na konečných 0:6. Poděkování a veliká pochvala patří celému týmu za předvedenou bezchybnou hru.

PŘELOVICE – AFK OPATOVICE  dorost   13 : 0  (5:0)

Sestava:  Přívozník – Danihelka, Bittner, Burdych, Vosáhlo – Černohubý, Pánek, Pechánek P., Janoška – Hajdák, Zlámal (stř. Vlk, Hauser, Hermann, Pechánek K.)

Domácí mužstvo nastoupilo k utkání posíleno staršími hráči z A mužstva z důvodu covidové karantény většiny týmu. Od počátku si vytvořili trvalou převahu, kterou také vyjádřili střelecky. Naši hráči s několika posil z mužstva žáků se tentokrát neprosadili i přes několik náznaků rychlých protiútoků.

ROSICE – AFK OPATOVICE  st. žáci  0 : 13 (0:5)

Branky: Hajdák 8x, Vosáhlo Dan 2x, Černohubý 2x, Jirásek

Sestava:  Hrubeš – Svoboda M., Janoška, Vosáhlo Dan, Neruda – Pechánek K., Štancl J., Černohubý, Jirout – Hajdák, Štancl O.  (stř. Vosáhlo David, Lesník, Jirásek, Voda T.)

Na hřišti posledního celku tabulky jsme měli od začátku až do konce utkání plně pod kontrolou. O našem vysokém vítězství rozhodl tentokrát střelecky úspěšný Nikolas Hajdák.

AFK OPATOVICE – SEZEMICE  přípr. U11    6 : 3 (4:1)

Branky:  Vosáhlo David 3x, Němec, Jirout, Jirásek

Sestava:  Mezei – Jirásek, Lesník, Vosáhlo David, Němec, Katzer M., Katzer J., Bubák, Lamela, Jirout, Štancl J., Pospíšil, Jerguš

V posledním podzimním utkání se hrál vyrovnaný zápas, přesto jsme si svým bojovným výkonem zajistili další tři body.