SEDM KOL BEZ PORÁŽKY

AFK OPATOVICE – ROVEŇ    4 : 1 (1:0)

Branky: Hanovec 2x (1x p.k.), Richter R., vlastní

Sestava:  Vlček – Lepič, Černý, Perůžek, Richter R. – Lexman, Jánoš R., Fikejz, Víša – Hanovec, Richter J.  (stř. Hladík, Zelinka P., Voda L., Duha)

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali soupeře ze spodních pater tabulky a od úvodního hvizdu rozhodčího Čermáka jsme také měli více ze hry. Na změně skoré se to projevilo již po sedmi minutách, kdy si hosté po závaru před svojí brankou vstřelili vlastní gól. I v dalším průběhu jsme si vytvořili více šancí na vstřelení branky, ale ani z malého vápna jsme nedokázali skórovat. To se nám vymstilo hned na začátku druhé půle, kdy hosté po centru dokázali ve 47. minutě vyrovnat – 1:1. Naši hráči však po proměněné penaltě v 60. minutě získali opět jasnou převahu v poli a výsledkem toho byly další dvě branky v síti soupeře, které nám zajistili jasné vedení a nakonec i zisk dalších tří bodů.

ST. MÁTEŘOV „B“ – AFK OPATOVICE „B“   3 : 2 (3:2)

Branky: Kuric, Petr

Sestava: Hampl – Patočka, Svoboda, Černý, Zelinka F. – Hátle, Adamuška, Vandas, Kuric – Petr, Hájek (stř. Křovák, Blažek J., Trenda, Tešla, Krsek)

O teplé slunečné neděli jsme zavítali opět na venkovní hřiště, tentokrát jsem se utkali s rezervou týmu Starého Mateřova. Dali jsme si za úkol odčinit zaváhání na hřišti Slovany Pardubice a již v 8. minutě po odraženém míči od břevna skóroval Kuba Kuric – 0:1. V 17. minutě se prosadil Honza Petr a utkání jsme měli pevně ve svých rukou. Bohužel ve zbývajícím čase prvního poločasu jsme přestali chtít hrát fotbal a po individuálních a zbytečných chybách jsme inkasovali tři branky a do šaten jsme odcházeli za stavu 3:2. Celý druhý poločas jsme domácí tlačili, vytvořili si několik šancí, ale bohužel bez úspěšného zakončení. Proto si domácí připsali tři body do tabulky.

PARAMO Pce – AFK OPATOVICE dorost  9 : 0  (2:0)

Sestava: Hajdák – Štancl J., Burdych, Zelinka A., Pechánek P. – Voda T., Pánek, Černohubý, Pechánek K. – Pokorný, Ivan (UK) (stř. Svoboda L.)

PARAMO Pce – AFK OPATOVICE  st.žáci   7 : 0  (2:0)

Sestava:  Hrubeš – Voda T., Vosáhlo Dan, Štancl J., Neruda – Jirout, Vosáhlo David,  Černohubý, Pechánek K. – Pokorný, Halushkai Ivan  (stř. Lesník, Štancl O.,Svoboda M., Zykl)