Šest branek Kuby Richtera

AFK OPATOVICE – ROHOVL. BĚLÁ    10 : 0  (6:0)

Branky:  Richter J. 6x, Hanovec 3x, Perůžek

Sestava:  Vlček – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Voda L., Perůžek, Jánoš R. – Richter J., Zelinka P., Hanovec   (stř. Víša, Hajdák D.)

Jak už bývá zvykem u našeho mužstva, začátek zápasu nám opět vyšel a ve třetí minutě jsme již vedli 1:0. Bratrská dvojice Jakub Richter a Matěj Hanovec za přispění ostatních hráčů trestala v prvním poločase chyby hostujících obránců a hlavně brankáře a zatížila jejich konto šesti brankami. Také druhý poločas se odehrával za převahy našeho mužstva. Hosté se svojí snahou ohrozit naši branku končili útoky před naší šestnáctkou nebo nepřesnými střelami. Do konce zápasu nastřílel Kuba Richter další tři branky a ukončil tak jejich počet na šesti zásazích. Poslední branku vstřelil pěknou střelou z 20 metrů Tomáš Perůžek čtvrthodiny před koncem utkání a zaokrouhlil tak výsledek na konečných 10:0.

DŘÍTEČ „B“ – AFK OPATOVICE „B“   1 : 4  (0:3)

Branky:  Adamuška, Lexa, Novák A., Křovák

Sestava:  Hampl – Valenta, Mokrejš, Svoboda, Richter R. – Mencl, Novák A., Lexa, Vandas M. – Adamuška, Křovák  (stř. Kuric, Vychodil)

Sousedské derby se odehrávalo od začátku v naší režii, kdy domácí mohli být rádi za poločasový rozdíl pouhých třech branek. Některé pěkné akce jsme nedotáhli do úspěšného konce, což byla škoda, protože chuť i nasazení hráčů byly vynikající. Druhá půle se odehrála ve svižném tempu na obou stranách, kdy nejdříve domácí snížili, ale poté zaúřadoval krásnou střelou David Adamuška a upravil na konečných zasloužených 1:4.

H. JELENÍ – AFK OPATOVICE dorost   2 : 0  (0:0)

Sestava: Zelinka F. – Kodym, Novák M., Blažek O., Šafranko – Zelinka A., Vandas F., Voda, Diviš J. – Hajdák D., Hátle  (stř. Vápeník, Pánek, Burdych)

Kdo toto utkání neviděl, tak neuvěří. Po velmi dobrém výkonu našeho mužstva hlavně v prvním poločase, kdy jsme měli více ze hry a několik brankových šancí, se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu – 0:0. Také ve druhé půli jsme si vytvořili více střeleckých příležitostí, ale všechny jsme „s přehledem“ zahazovali. A tak domácí po dvou vydařených útocích dvakrát skórovali a získali tak tři body.

PARAMO Pce – AFK OPATOVICE  st.žáci  4 : 3  (4:2)

Branky:  Vápeník, Zlámal, Hajdák N.

Sestava: Vlk – Bittner, Vápeník, Burdych, Přívozník – Vosáhlo Dan, Janoška,Pechánek K., Černohubý  – Pokorný, Zlámal  (stř. Danihelka, Hajdák N.,Dušek, Danihelka, Kněžour, Svoboda L.)

Také v dalším mistrovském zápase jsme prohráli, jak už bývá zvykem, o jedinou branku při vyrovnaném průběhu.