TŘETÍ PROHRA V ŘADĚ

ROZHOVICE – AFK OPATOVICE    2 : 1  (1:1)

BrankaHanovec

Sestava:  Vlček – Jičínský, Perůžek, Haupt, Fikejz – Voda, Hanovec, Klouček, Brychta – Práchenský, Richter J.  (stř. Pech, Lexman, Kulhánek)

Ani v dalším mistrovském utkání se nám nedařilo hlavně střelecky a potřetí v řadě jsme odešli poražení. Přes úvodní převahu domácích, kteří šli zaslouženě do vedení, jsme od 20. minuty hru v poli vyrovnali a po půlhodině jsme i skoré srovnali po samostatném průniku Matěje Hanovce obranou domácích. Závěr poločasu se odehrál většinou v uctivé vzdálenosti od branek. Druhá půle byla oboustranně vyrovnaná, žádné z mužstev si nevytvořilo vážnější šanci, přesto strhli vedení na svou stranu opět domácí, kdy centrovaný míč před naší branku byl tečován naší obranou a skončil za zády překvapeného brankáře Vlčka. Šťastné vítězství domácích nás v tabulce odsunulo z první příčky tabulky.

AFK OPATOVICE „B“ – LÁNY NA DŮLKU   9 : 2 (4:1)

Branky: Hátle 2x, Pokorný 2x, Pechánek 2x, Vandas, Hájek, Blažek

Sestava: Hampl – Mencl, Jánoš M., Jánoš R.,Valenta – Tešla, Blažek, Vandas, Pokorný – Hájek, Hátle (stř. Pechánek, Patočka)

V zápase, kde šlo z našeho hlediska o důležité body, přijeli hosté pouze v 10-ti hráčích. I přes početní převahu se objevovaly stále a pořád individuální chyby jednotlivců, kteří si zbytečně komplikovali hru nejen svou, ale i hru týmu. Naštěstí jsme se ujali rychlého vedení díky Martinovi Vandasovi, který překvapil všechny svoji střelou, která propadla mezi tyčí a brankářem. Poté z 35-ti metrů napřáhl Honza Blažek a míč skončil za brankářem. I přes šance a branku hostů, skončil první poločas v naší režii. Ve druhém poločase hostům již došly síly a my přidali další branky. Veliká pochvala pro naše dorostence Kubu Pokorného a Patrika Pechánka, kteří zaskočili za absentující hráče a oba vsítili dvě branky.

AFK OPATOVICE – CHROUSTOVICE  dorost  2 : 0 (1:0)

Branky: Hajdák, Pechánek P.

Sestava: Vlk – Danihelka, Janoška, Zelinka, Voda – Vosáhlo, Jehor(UKR), Štancl, Pokorný – Pechánek P., Hajdák (stř. Pechánek K., Neruda, Burdych)

V zápase proti čtvrtému týmu soutěže jsme nastupovali s vědomím, že podzimní utkání se odehrálo ve vyhroceném zápasu plného tvrdých soubojů, žlutých a červených karet. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a polovinu prvního poločasu jsme předváděli velice pěknou kombinační hru. Ve 21. minutě se k míči dostal Nikolas Hajdák a vstřelil úvodní branku. Naše dobrá hra pokračovala dále ve druhém poločase a v 64. minutě přidal druhý zásah Patrik Pechánek. Veliká pochvala celému týmu za předvedenou hru.

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ   st. žáci  3 : 4 (1:3)

Branky:  Vosáhlo, Jiránek, Zykl

Sestava:  Hrubeš – Svoboda, Černohubý, Pechánek K., Neruda, Lamela, Štancl O., Vosáhlo David, Vlad(UK)  – Zykl P.,  (stř. Kočí, Jirásek, Jirout)

V utkání se sousedem v tabulce se nám nevydařil první poločas. Přestože jsme šli do vedení brankou Davida Vosáhla, hosté dokázali výsledek otočit stav na 1:3 po zaváhání naší obrany a brankáře. Druhý poločas byl z naší strany velice dobrý, zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu, ale i přes několik brankových šancí jsme po závěrečném hvizdu rozhodčího odcházeli do kabin poraženi. Pochvala pro celé mužstvo hlavně za předvedený výkon ve druhé půli.

AFK OPATOVICE – PARDUBIČKY „B“   přípr.U11  6 : 6 (3:3)

Branky:  Bubák 3x, Čížek, Katzer M., Lamela

Sestava:  Mezei – Bubák, Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V., Katzer M., Lamela, Čížek, Němec M.

Toto utkání mělo průběh jako na houpačce, nejprve naši hráči v první půli vedli nad svým soupeřem 3:0, aby po poločase bylo srovnáno na 3:3. Ve druhé půli jsme se dostali do vedení 6:4, ale v závěru zápasu jsme dovolili opět hostům vyrovnat na zasloužených 6:6.