Tři body z „derby“ utkání

ST. HRADIŠTĚ – AFK OPATOVICE    0 : 4  (0:1)

BrankyHanovec 2x, Lexman 2x

Sestava:  Vlček – Trojan, Hladík, Louvar – Voda, Lexman, Perůžek, Víša – Pech, Richter J., Hanovec

Zápas s posledním týmem tabulky jen potvrdil, že výkonnostní rozdíly mezi týmy této soutěže jsou jen minimální. Domácí s několika mladými hráči v sestavě odvedli, podle slov jejich trenéra, jasně nejlepší výkon  letošní sezony. I proto si važme našeho výkonu i konečného výsledku. Náš tým začal vlažněji, než v jiných zápasech a i proto se gólově prosadil až ve 25 min. zápasu, kdy po akci Matěje Hanovce skóroval Petr Lexman 0:1. Náš druhý gól zařídil ve druhé půli znovu Petr Lexman nekompromisní střelou do horního růžku domácí branky 0:2. I přes velkou snahu domácích, se nám podařilo zúročit naši herní převahu Matějem Hanovcem , který dvěma gólovými střelami pečetil konečný výsledek na 0:4. Zdánlivě jasný výsledek zápasu nespadl z nebe, ale byl výsledkem zodpovědné hry celého mužstva. Což potěší.

AFK OPATOVICE „B“ – VELINY   2 : 0  (1:0)

Branky:  Vandas M., Jánoš R.

Sestava:  Hampl – Kuric, Mokrejš, Svoboda, Richter R. – Tešla, Jánoš R., Krsek, Vandas M.  – Patočka, Křovák  (stř. Hájek, Hátle, Zelinka F.)

Utkání nevalné kvality na obou stranách, kdy větší gólové příležitosti zahazovali především domácí. O svém dvoubrankovém vítězství nakonec rozhodli až v samém závěru zápasu.

OREL – AFK OPATOVICE   dorost  1 : 3  (1:1)

Branka:  Vandas F., Zelinka A., Hátle

Sestava: Zelinka F. – Burdych, Novák M., Blažek O., Šafranko – Pánek, Zelinka A., Vandas F., Diviš J. – Hajdák D., Hátle

Do utkání posledního s předposledním jsme nastoupili s jedenácti hráči bez možnosti střídat. Domácí vstoupili do utkání lépe a jejich hra neodpovídala postavení v tabulce a také po půlhodině hra se ujali vedení po dobře zahraném trestném kopu – 1:0. V závěru poločasu se nám povedlo několik pěkných útoků a v poslední minutě vstřelil Filip Vandas vyrovnávací branku. Druhá půle se odhrávala ve středu hřiště s více šancemi na domácích kopačkách. Nakonec ale zahrozilo na druhé straně v 70. minutě, kdy se svoji první brankou v soutěži prosadil Adam Zelinka – 1:2. O zisku tří bodů jsme rozhodli o deset minut později, když po uvolnění ve vápně zakončil přesně Šimon Hátle.

AFK OPATOVICE – PARAMO Pce  st.žáci  3 : 2 (1:1)

Branky:  Vápeník 3x

Sestava: Přívozník – Bittner, Vápeník, Burdych, Vlk – Černohubý, Janoška, Vosáhlo Dan, Pechánek K. – Zlámal, Pokorný  (stř. Pospíšilová, Danihelka, Kněžour, Svoboda L., Dušek)

V posledním utkání podzimu jsme nastoupili v nejsilnější sestavě a od počátku utkání jsme měli více ze hry. Přesto se vedení ujali hosté z ojedinělého útoku, ale po několika minutách vyrovnával Lukáš Vápeník – 1:1. Druhá půle byla vyrovnaná, naše vítězství zajistil střelecky úspěšný Lukáš Vápeník, který dalšími dvěma brankami přispěl k zisku tří bodů.