VÍCE BODŮ PRO SOUPEŘE

ROHOZNICE – AFK OPATOVICE    2 : 1  (0:1)

BrankyHanovec

Sestava:  Vlček – Hladík, Jičínský, Černý, Richter R. – Voda, Perůžek, Jánoš R., Lexman – Hanovec, Richter J.  (stř. Blažek O.)

Na nerovném malém hřišti se od prvních minut hrál poměrně kvalitní fotbal a to zásluhou obou mužstev. V prvním poločase jsme byli v koncovce úspěšnější a vedli jsme brankou Matěje Hanovce. Ve druhé půli se domácím podařilo šťastně vyrovnat po standartní situaci a nakonec vyrovnaný duel rozhodli hráči Rohoznice, výstavní brankou ze 20 metrů, ve svůj prospěch.

AFK OPATOVICE „B“ – SLOVANY Pce  2 : 0  (1:0)

Branky:  Blažek J., Křovák

Sestava: Hampl – Jánoš M., Svoboda, Lexa, Zelinka F. – Kuric, Blažek J., Vandas, Hátle – Adamuška, Křovák (stř. Krsek, Tešla, Hájek)

O víkendu jsme na domácím hřišti přivítali tým Slovany Pardubice. První poločas jsme měli více ze hry, ale gólová šance, která by byla úspěšně zakončena, bohužel scházela. To se změnilo ve 24. minutě, kdy se po přihrávce na hranici velkého vápna dostal k balónu Honza Blažek, který si připravil míč na svoji silnou levou nohu a umístil jej do branky – 1:0. Druhý poločas se hra vyrovnala, ale zásahy hlavního rozhodčího značně rozkouskovala a poklidný zápas se začínal měnit v poměrně nervózní závěr. Zde jsme měli několik tutovek, kdy se na brankáře dvakrát řítil Šimon Hátle, ale pardubický gólman jeho pokusy zneškodnil. Proto tak musel rozhodnout v 82. minutě Miloš Křovák, který si doběhl skvělou přihrávku mezi stopery a střelou tak rozhodl utkání v poměru 2:0 a vítězství pro opatovickou rezervu.

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ   dorost   2 : 5  (2:2)

Branky:  Pechánek P., Hajdák N.

Sestava: Přívozník – Danihelka, Kodym, Bittner, Vlk – Hausek, Pechánek P., Pánek, Pechánek K. – Hajdák N., Zlámal  (stř. Hermann)

Ani ve svém druhém utkání na domácím hřišti se našemu dorostu nepodařilo získat nějaké body. V prvním poločase jsme ještě se soupeřem drželi vyrovnanou partii a vždy na gól hostů jsme odpověděli po rychlých akcích vyrovnávací brankou – 2:2. Ve druhém poločase již hosté získali převahu v poli nad našim mužstvem, kterému chyběli někteří hráči. Po pěkných kombinačních akcích zakončených střelou vstřelili další tři branky a odvezli si tak zaslouženě všechny body.

AFK OPATOVICE – BÝŠŤ   st. žáci   2 : 5  (1:3)

Branky:

Sestava: Buzek– Svoboda M., Štancl. J., Štancl O., Janoška, – Černohubý,  Neruda, Pechánek K., Vosáhlo Dan – Vosáhlo David, Lesník  (stř. Jirout, Jirásek)

Ve svém prvním utkání naši žáci podali bojovný výkon a se soupeřem drželi krok téměř do závěrečného hvizdu rozhodčího. Až ke konci utkání hosté zužitkovali svou výškovou převahu a rozhodli zápas ve svůj prospěch. Za předvedený výkon chválíme celé mužstvo.

MNĚTICE – AFK OPATOVICE   přípr. U11    1 : 15

Branky: Katzer M. 3x, Lesník 3x, Vosáhlo David 3x, Katzer J. 2x, Němec 2x, Pavlíček 2x

Sestava: Polet – Katzer J., Katzer M., Pavlíček, Lesník, Němec, Vosáhlo David