VYSOKÁ VÝHRA, JISTÝ POSTUP

KŘIČEŇ – AFK OPATOVICE    2 : 8 (0:5)

Branky:  Hanovec 5x, Jánoš R., Zelinka P., Lexman

Sestava:  Vlček – Hladík, Černý, Perůžek, Lepič – Pech M., Jánoš R., Zelinka P., Lexman – Hanovec, Duha  (stř. Petr, Richter R., Víša, Hampl, Valenta)

Na hřišti zachraňujícího se soupeře jsme potvrdili své vedení v tabulce a dvě kola před koncem jsme rozhodli o našem postupu do krajských soutěží. Od počátku utkání jsme doslova vlétli na domácí a během první patnáctiminutovky, jsme vedli 0:3. V dalším průběhu jsme hostitelům nepovolili vážnější ohrožení naší branky a do kabin se odcházelo za již rozhodnutého stavu 0:5. Jasné vedení nám umožnilo do druhého poločasu poslat další hráče lavičky. Kvalitně si tentokrát zastřílel Matěj Hanovec, který vstřelil domácím pět branek. V závěru naši hráči polevili ve svém snažení a dovolili domácím korigovat výsledek na konečných 2:8.

AFK OPATOVICE „B“ – ŘEDICE „B“   0 : 0

Sestava: Hampl – Jánoš M., Svoboda, Blažek O., Valenta – Hátle, Adamuška, Vandas, Tešla – Petr, Hájek (stř. Kuric, Patočka, Blažek J., Trenda, Zelinka F.)

O víkendu jsme na domácím hřišti přivítali již jistého vítěze naší soutěže, a to tým z Horních Ředic a byl to zápas prvního s druhým. První poločas přinesl vyrovnanou hru s bezchybnou naší obranou. Snahu o rychlé průniky na hostující branku brzdily správně odmávané ofsajdy. Druhý poločas přinesl také vyrovnanou hru, kde jsme opět příkladně bránili. Bohužel tutovou šanci spálil Honza Petr, kdy se mu míč svezl z kopačky a on netrefil z několika metrů odkrytou branku. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal David Adamuška, ale hostující brankář jeho pokus pohotově vytěsnil. Hosté si vypracovali pouze několik střel ze střední vzdálenosti, které nedělaly Pavlu Hamplovi žádné problémy. A tak po vyrovnaném a pohledném utkání si oba týmy připsaly na své konto jeden bod.

AFK OPATOVICE – PŘELOVICE  dorost  0 : 6  (0:4)

Sestava:  Vlk – Štancl, Burdych, Zelinka A., Bittner – Pechánek K., Janoška, Černohubý, Vosáhlo Dan – Pokorný, Hajdák  (stř. Ivan Halushkai(UK), Pánek, Pechánek K.)

Začátek zápasu našim hráčům proti vedoucímu celku tabulky nevyšel a po dvaceti minutách jsme prohrávali o tři branky. Postupem času jsme svoji hru zpřesnili hlavně v obranné činnosti a hosté se prosazovali před naší branku obtížně. Ve druhém poločase jsme zlepšili hlavně napadaní soupeře a narušování jejich akcí a „odměnou“ nám byl po závěrečném hvizdu rozhodčího přijatelný výsledek s jasně lepším soupeřem.

AFK OPATOVICE – ROSICE/ST.MÁT.  st.žáci   17 : 0  (8:0)

Branky:  Halushkai 4x, Štancl J. 4x, Hajdák 3x, Janoška 2x, Pokorný 2x, Zykl 2x

Sestava:  Hrubeš – Voda T., Janoška, Štancl J., Vosáhlo Dan – Neruda, Vosáhlo David, Černohubý, Pechánek K. – Pokorný, Halushkai Ivan  (stř. Lesník, Štancl O., Hajdák, Zykl )

Na rozdíl od dorostu naši žáci přivítali v závěru jara soupeře z posledního místa tabulky. Od počátku jsme hosty přehrávali, naše rychlost jim dělala potíže a tak po první půli jsme vedli jasně 8:0. Také ve druhém poločase se na branku soupeře valil jeden útok za druhým a konečný výsledek 17:0 je pro naše hráče nejvyšším v historii.