Dvě vysoká vítězství

AFK OPATOVICE – DRAŽKOVICE    8 : 1  (5:1)

Branky:  Richter J. 4x, Hanovec 2x, Zelinka P. (p.k.), Pech M.

Sestava:  Vlček – Trojan, Jičínský, Jánoš R., Louvar – Voda L., Perůžek, Lexman – Richter J., Zelinka P., Hanovec   (stř. Pech M., Hajdák D., Vondra)

Soupeř ze spodních pater tabulky zaskočil naše mužstvo již ve 3. minutě a ujal se vedení střelou ze dvaceti metrů. Postupem času převzali iniciativu naši hráči a začali hosty přehrávat a po patnácti minutách jsme již vedli brankami Kuby Richtera a Matěje Hanovce. Po proměněné penaltě ve 23. minutě Petrem Zelinkou jsme do poločasu přidali další dvě branky a do šaten jsme odcházeli za vedení 5:1. Pokračuj ve čtení!

Áčko překvapilo, Béčko zklamalo

TETOV – AFK OPATOVICE     2 : 3  (1:3)

Branky:  Richter J., Hanovec, Lexman (p.k.)

Sestava:  Vlček – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Voda L., Lexman, Hanovec, Víša – Richter J, Zelinka P.   (stř. Hajdák D., Vondra)

V bouřlivém prostředí na kvalitním hřišti naši hráči podali kvalitní výkon a potvrdili současné postavení  v tabulce okresní soutěže. Náš tým měl impozantní začátek zápasu, když brankami Jakuba Richtera, Matěje Hanovce a Petra Lexmana  (penalta) vedl v 11. minutě již 0 – 3. Domácí sice šťastně hned o minutu později snížili, ale hru jsme kontrolovali my. Nešťastný moment přišel však v 17. minutě zápasu, kdy byl po faulu vyloučen Jan Hladík. Domácí vycítili šanci poprat se o dobrý výsledek a hru částečně vyrovnali. Přesto, i v deseti, jsme hru kontrolovali a poločas dohráli bez větších problémů. Pokračuj ve čtení!

Přípravka tentokrát bez bodu

AFK OPATOVICE – TORPEDO Pce    3 : 2  (1:1)

Branky:  Voda L. 2x, Jičínský

Sestava:  Hampl – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Voda L., Lexman, Perůžek, Krsek – Richter J, Hanovec  (stř. Křovák, Novák M.)

Vstup do utkání dvou soupeřů z popředí tabulky nám vyšel dokonale a již v druhé minutě jsme šli do vedení po rychlé akci a přesném zakončení Lukáše Vody. Hosté hrající technický fotbal o deset minut později z náhodné akce vyrovnali na 1:1. V dalším průběhu poločasu se hra odehrávala většinou ve středu hřiště a střeleckých šancí na obou stranách bylo „jako šafránu“. Pokračuj ve čtení!

Dorost opět bez bodu

MNĚTICE – AFK OPATOVICE     1 : 5  (0:1)

Branky:  Richter J. 2x, Hanovec, Pech M., Morávek

Sestava:  Vlček – Trojan, Perůžek, Hladík, Louvar – Pech M., Lexman, Voda L., Víša – Richter J, Hanovec (stř. Morávek)

V prvním poločase se hrál pohledný a zcela vyrovnaný zápas. Domácí, kteří v soutěži nezískali ještě ani bod, se snažili kombinační hrou ohrožovat naši branku a v 5. minutě nastřelili tyč. Naši hráči podnikali rychlé útoky do otevřené obrany a v 11. minutě za to byli odměněni vedoucí brankou, kterou vstřelil hlavou Kuba Richter – 0:1. Do poločasu si obě mužstva vytvořila několik střeleckých příležitostí, ale žádnou neproměnili. Pokračuj ve čtení!

Smůla v zápasech mládeže

AFK OPATOVICE – JAROSLAV    3 : 0  (2:0)

Branky:  Richter J. 2x, Hanovec

Sestava:  Hampl – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Pech M., Perůžek, Jánoš R., Víša – Richter J, Hanovec (stř. Morávek, Vondra)

Ve druhém domácím zápase jsme hosty zaskočili v samém začátku a ve 3. minutě jsme vedli po rychlých útocích již 2:0 brankami Matěje Hanovce a Kuby Richtera. Postupem času se hra v poli vyrovnala, ale šance na vstřelení gólu si mužstva nevypracovala. Pokračuj ve čtení!

Slabá střelecká produktivita

VALY – AFK OPATOVICE    7 : 3  (2:1)

Branky:  Richter J. 2x, Křovák

Sestava:  Hampl – Vondra, Hladík, Trojan, Víša – Křovák, Perůžek, Hanovec, Pech M. – Richter J, Morávek

Naši hráči odjížděli k zápasu do Valů bez čtyř hráčů základní sestavy ( Lexman, Jičínský, Louvar, Voda) a nutno dodat, že to na výkonu bylo znát především v defenzivní činnosti. Pokračuj ve čtení!

Zdařilý vstup do soutěží

AFK OPATOVICE – DAŠICE   3 : 2  (3:1)

Branky:  Hanovec 2x, Richter J.

Sestava:  Hampl – Trojan, Jičínský, Hladík, Louvar – Pech M., Perůžek, Lexman, Voda – Hanovec, Richter J. (stř. Křovák, Vondra, Mokrejš)

Od začátku utkání jsme zaskočili soupeře aktivní hrou a hlavně rychlými útoky, které jsme zdařile zakončovali. Pokračuj ve čtení!