Sezóna 2022

DatumDomácíČas/VýsledekHostéSoutěžSezóna
StěžeryOpatovice nad Labem A2022
Opatovice nad Labem APřelouč2022
Dříteč AOpatovice nad Labem B2022
Opatovice nad Labem AVysoká n/L „B“2022
Opatovice nad Labem BLázně Bohdaneč BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem ASlatiňany1. B třída mužů - skupina A2022
Moravany BOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Horní Ředice BOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Dašice AOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem AŘečany nad Labem1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem APardubičky B2022
Opatovice nad Labem U11FK Pardubice BASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Opatovice nad Labem BDříteč AKOBERCE STRNAD III. třída2022
SrchOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Přelovice BOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
NasavrkyOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
PřeloviceOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Přelovice BOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem AHorní Jelení1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem dorostŽivaniceGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Horní JeleníOpatovice nad Labem U11ASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Opatovice nad Labem U11DřítečASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Paramo PardubiceOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem BValyKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem st. žáciDřítečHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
PřeloviceOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem U11Pardubičky BASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
CholticeOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem ARozhovice1. B třída mužů - skupina A2022
Lány na DůlkuOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
StolanyOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem U11BýšťASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Opatovice nad Labem st. žáciStaré Ždánice / LibišanyHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem dorostRoveňGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem st. žáciÚjezdHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BOstřetínKOBERCE STRNAD III. třída2022
StolanyOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem dorostDřeniceGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem U11RoveňASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Chroustovice / VraclavOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
BýšťOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Staré HradištěOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem ARosice nad Labem1. B třída mužů - skupina A2022
Horní ŘediceOpatovice nad Labem U11ASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Opatovice nad Labem st. žáciSezemiceHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BJaroslavKOBERCE STRNAD III. třída2022
ChvojenecOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem dorostBýšťGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
SezemiceOpatovice nad Labem U11ASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Paramo PardubiceOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem ACholtice1. B třída mužů - skupina A2022
MněticeOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
DražkoviceOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem U11Rosice nad LabemASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko2022
Opatovice nad Labem st. žáciFK Pardubice dívkyHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BRohovládova BěláKOBERCE STRNAD III. třída2022
RváčovOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Staré HradištěOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
TetovOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Hrochův TýnecOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
ChvaleticeOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
MikuloviceOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
LibišanyOpatovice nad Labem A2022
SmiřiceOpatovice nad Labem B2022
HoliceOpatovice nad Labem A2022
Opatovice nad Labem dorostMikuloviceGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem st. žáciRoveňHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Pardubičky BOpatovice nad Labem A2022
RoveňOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
SlatiňanyOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Staré Ždánice / LibišanyOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Lázně Bohdaneč BOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem st. žáciSrchHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem dorostPřelovice BGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem BHorní Ředice BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem AMoravany B1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem st. žáciPřeloviceHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BDašice AKOBERCE STRNAD III. třída2022
Řečany nad LabemOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
ŽivaniceOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem dorostParamo PardubiceGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
DřítečOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem ANasavrky1. B třída mužů - skupina A2022
Dříteč AOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem st. žáciCholticeHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BPřelovice BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Horní JeleníOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
ÚjezdOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
ValyOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem APřelovice1. B třída mužů - skupina A2022
DřeniceOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem st. žáciBýšťHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem dorostChroustovice / VraclavGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
RozhoviceOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem BLány na DůlkuKOBERCE STRNAD III. třída2022
SezemiceOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem AStolany1. B třída mužů - skupina A2022
BýšťOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
OstřetínOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem dorostMněticeGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem st. žáciParamo PardubiceHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem BStaré HradištěKOBERCE STRNAD III. třída2022
Rosice nad LabemOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
Opatovice nad Labem AChvojenec1. B třída mužů - skupina A2022
FK Pardubice dívkyOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
JaroslavOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem st. žáciMikuloviceHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem dorostChvaleticeGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem BDražkoviceKOBERCE STRNAD III. třída2022
CholticeOpatovice nad Labem A1. B třída mužů - skupina A2022
MikuloviceOpatovice nad Labem dorostGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
RoveňOpatovice nad Labem st. žáciHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem ARváčov1. B třída mužů - skupina A2022
Rohovládova BěláOpatovice nad Labem BKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem st. žáciStaré HradištěHOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U152022
Opatovice nad Labem dorostStolanyGASCO Okresní přebor dorostu U19 20222022
Opatovice nad Labem BTetovKOBERCE STRNAD III. třída2022
Opatovice nad Labem AHrochův Týnec1. B třída mužů - skupina A2022