Sezóna 2019

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLigaSezóna
PopkoviceOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem ADašice APernštejn Vilém III. třída2019
TřemošniceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem BBýšťTrofeje.cz IV. třída2019
ValyOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostLázně Bohdaneč/ŽivaniceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem st. žáciMněticeStarší žáci2019
Staré ČíviceOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem AJaroslavPernštejn Vilém III. třída2019
Roveň/H. ŘediceOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Opatovice nad Labem BVysoké ChvojnoTrofeje.cz IV. třída2019
MikuloviceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
MněticeOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem st. žáciBýšťStarší žáci2019
Opatovice nad Labem ATorpedo PardubicePernštejn Vilém III. třída2019
Pardubičky BOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Nemošice BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem BParamo PardubiceTrofeje.cz IV. třída2019
TetovOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem st. žáciMikuloviceStarší žáci2019
Opatovice nad Labem ADražkovicePernštejn Vilém III. třída2019
Paramo PardubiceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Chvojenec BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem dorostNemošiceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
SemínOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Opatovice nad Labem BLitětinyTrofeje.cz IV. třída2019
SelmiceOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Paramo PardubiceOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Horní JeleníOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Dříteč BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem ARohovládova BěláPernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostMoravany/DašiceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem BHolice BTrofeje.cz IV. třída2019
MněticeOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
OstřetínOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostStaré HradištěXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Horní Ředice BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem st. žáciRoveň/H. ŘediceStarší žáci2019
Opatovice nad Labem APřelovice APernštejn Vilém III. třída2019
OrelOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem BVelinyTrofeje.cz IV. třída2019
Staré HradištěOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem st. žáciParamo PardubiceStarší žáci2019
Opatovice nad Labem BDašice BTrofeje.cz IV. třída2019
Pardubičky BOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Dašice BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem APardubičky BPernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem BPopkoviceTrofeje.cz IV. třída2019
Dašice AOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostOrelXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
BýšťOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem AValyPernštejn Vilém III. třída2019
BýšťOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Opatovice nad Labem BStaré ČíviceTrofeje.cz IV. třída2019
Staré HradištěOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
JaroslavOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostTřemošniceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Vysoké ChvojnoOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Roveň/H. ŘediceOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Opatovice nad Labem AMněticePernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem BNemošice BTrofeje.cz IV. třída2019
Lázně Bohdaneč/ŽivaniceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Torpedo PardubiceOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
MikuloviceOpatovice nad Labem st. žáciStarší žáci2019
Opatovice nad Labem dorostMikuloviceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem st. žáciMikuloviceStarší žáci2019
Opatovice nad Labem ATetovPernštejn Vilém III. třída2019
Paramo PardubiceOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem dorostPardubičky BXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem BChvojenec BTrofeje.cz IV. třída2019
DražkoviceOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem ASelmicePernštejn Vilém III. třída2019
LitětinyOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Opatovice nad Labem BDříteč BTrofeje.cz IV. třída2019
Rohovládova BěláOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem dorostParamo PardubiceXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem AOstřetínPernštejn Vilém III. třída2019
Holice BOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
NemošiceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem dorostHorní JeleníXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019
Opatovice nad Labem BHorní Ředice BTrofeje.cz IV. třída2019
Přelovice AOpatovice nad Labem APernštejn Vilém III. třída2019
Opatovice nad Labem AStaré HradištěPernštejn Vilém III. třída2019
VelinyOpatovice nad Labem BTrofeje.cz IV. třída2019
Moravany/DašiceOpatovice nad Labem dorostXL Židle 1. třída dorostu - skupina A2019