HOSTÉ NEPŘIJELI

MORAVANY/DAŠICE – AFK OPATOVICE 1 : 0 (0:0)

Sestava:  Vlček – Hladík, Černý, Perůžek, Richter R. – Lexman, Jánoš R., Fikejz, Voda L. – Hanovec, Richter J.  (stř. Lepič, Duha)

V zápase, který v případě našeho vítězství, dával 90% naději našemu týmu na postup, se hrál kvalitní fotbal s minimem šancí. První velkou příležitost jsme měli my v podobě úniku Matěje Hanovce, kterého vychytal výborným zákrokem domácí gólman. Domácí byli jako vždy herně lepší, my zase nebezpečnější v přechodové fázi. Po poločasové pauze se hra nezměnila a když Petr Lexman ve vyložené šanci minul, přišel trest na druhé straně z kopačky domácích. K postupu našeho týmu o patro výše nás dělí dvě výhry ze čtyř zbývajících zápasů. Takže budeme našim hráčům držet palce a doufat, že se vše podaří podle našich představ..

AFK OPATOVICE „B“ – LITĚTINY nehráno

O víkendu jsme měli na domácím hřišti přivítat soupeře z Litětin, kterým jsme chtěli oplácet podzimní prohru na jejich hřišti. Necelé dvě hodiny před zápasem nám soupeř oznámil, že z důvodu nemoci mnoha hráčů nepřijede a nesehraje s námi mistrovské utkání. Z tohoto důvodu nebylo utkání zahájeno a o dalším osudu rozhodne STK.

AFK OPATOVICE – ŽIVANICE dorost 1 : 2 (1:2)

Branka:  Burdych

Sestava: Přívozník – Štancl J., Burdych, Zelinka A., Pechánek P. – Voda T., Pánek, Brychta, Pechánek K. – Pokorný, Hajdák  (stř. Ivan Halushkai(UK), Svoboda L., Hauser, Černohubý, Vosáhlo Dan, Vlk, Adamuška)

Po delší době se naši hráči sešli k utkání v plném počtu a soupeři, kterému na podzim vysoko podlehli, byli po celé utkání vyrovnaným partnerem. V prvním poločase za silného větru šli hosté do dvougólového vedení, ale naši hráči po půlhodině dokázali snížit na 1:2. Také ve druhém poločase znepříjemňoval hru silný vítr, který bránil kombinační hře. Naši hráči drželi se soupeřem krok až do samého závěru, ale šanci jsme si žádnou nevytvořili.

AFK OPATOVICE – PŘELOVICE st.žáci 1 : 2 (0:1)

Branka: Pechánek K.

Sestava: Hrubeš – Voda T., Janoška, Štancl J., Vosáhlo Dan – Neruda, Vosáhlo David, Černohubý, Pechánek K. – Pokorný, Halushkai Ivan (stř. Lesník, Štancl O., Svoboda M., Zykl, Jirout, Jirásek)

Druhý celek tabulky přijel k utkání pouze s jedenácti hráči a naše početná lavička mu výhru nedarovala. Průběh utkání byl po celou dobu vyrovnaný a v samotném závěru měli naši hráči více ze hry a byla škoda, že vytvořené šance také neproměnili

H. JELENÍ – AFK OPATOVICE přípr. U11 5 : 3 (1:1)

Branky: Němec 2x, Lamela

Sestava: Polet – Mezei, Němec, Katzer M., Lamela, Bubák, Rosendorf, Němec ml.

K utkání jsme zajížděli s omlazeným kádrem bez starších hráčů. I přes tento hendikep podali všichni velice dobrý a nadějný výkon před dalšími zápasy.