NEVYDAŘENÝ ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ

AFK OPATOVICE – STOLANY    0 : 3  (0:1)

Sestava:  Hampl – Fikejz, Richter J., Dujsík, Jičínský – Rubák, Klouček, Lexman ml., Lexman st. – Práchenský, Brychta  (stř. Haupt, Hajdák, Černohubý, Janoška, Zelinka A.)

Do nového ročníku krajské soutěže jsme vstoupili bez několika zkušenějších hráčů z důvodu zranění a dovolených. Zastoupit je muselo hned šest hráčů dorosteneckého věku. První poločas byl za velkého horka vyrovnaný a do kabin odcházeli spokojenější hosté, kteří vedli 0:1. Naše velké šance jsme neproměnili. Druhý poločas úroveň zápasu oboustranně poklesla a i přes velkou snahu našich 15-ti a 18-ti letých hráčů se hostům podařilo vstřelit další dvě branky. K dalšímu zápasu zajíždíme na hřiště do Rváčova.

VALY – AFK OPATOVICE „B“    9 : 1 (4:0)

Branka:  Hátle

Sestava: Přívozník – Kuric, Jánoš M., Blažek O., Lepič – Morávek, Blažek J., Vandas,Tešla – Křovák, Hátle (stř. Mencl, Hájek)

První zápas sezóny nám vůbec nevyšel, na co jsme sáhli, tak to bylo špatně. Domácí měli od počátku utkání jasnou převahu a ji do poločasu nám nastříleli čtyři branky. Také druhý poločas byl podobný, domácí hráli a stříleli branky, naši jedinou vstřelil Šimon Hátle. Je vidět, že nás čeká ještě spousta práce, abychom v dalších zápasech obstáli lépe něž tentokrát.