PRVNÍ VÝHRA DOROSTU NA JAŘE

AFK OPATOVICE – PŘELOVICE   0 : 1  (0:1)

Sestava:  Vlček – Fikejz, Perůžek, Černohubý, Pech – Voda, Haupt, Klouček, Brychta – Hanovec, Richter J.  (stř. Lexman, Kulhánek, Lepič, Štancl J., Vosáhlo)

Od počátku utkání jsme v souboji se třetím mužstvem tabulky vstoupili jasně lépe než hosté, vytvořili jsme si trvalou převahu, kdy se hrálo většinu času na jejich polovině, ale k úspěšnému zakončení jsme se nedostali. Zhuštěná obrana hostí nám bránila v přesném zakončení a tak nakonec ve 30. minutě, po jediném zaváhání naší obrany, vstřelili šťastný gól z bezprostřední blízkosti branky. Také ve druhém poločase jsme byli většinu času lepším mužstvem, ale překonat obranu hostí se nám nedařilo. Naše zakončení bylo nedůrazné a nepřesné nebo skončilo na břevně branky hostí. Závěrečný nápor nám vstřelení gólu nepřinesl a tak jsme si připsali druhou porážku v řadě.


VALY – AFK OPATOVICE „B“   3 : 2 (3:0)

Branky: Křovák, Jánoš R.

Sestava: Hampl – Valenta, Jánoš M., Blažek O.,Morávek – Hátle, Adamuška, Jánoš R.,Vandas – Křovák, Práchenský (stř. Kuric, Mencl, Pokorný, Hájek, Blažek J.)

V zápase s tabulkovým sousedem jsme začali katastrofálně a po 30-ti minutách jsme byli zralí na „desítku“. Soupeř na nás nastoupil velmi aktivně a vypracoval si v prvním poločase tři dobré šance, ze kterých dal kupodivu všechny své tři branky. My jsme si vypracovali dvě jednoznačné „tutovky“ a jak je již zvykem, nedali jsme ani jednu. Ve druhém poločase domácím došla pára, my začali hrát aktivněji a dali dvě branky. Na vyrovnání bohužel již nebyl čas. Pochvala týmu za druhý poločas, kritika za stále opakující se chyby jednotlivců.


DŘENICE – AFK OPATOVICE  dorost  1 : 9 (0:5)

Branky:  Černohubý 2x, Hajdák 2x, Zykl 2x, Vosáhlo, Pokorný, Pechánek P.

Sestava: Přívozník – Voda, Zelinka, Janoška, Vlk – Vosáhlo, Štancl, Černohubý, Pokorný – Hajdák, Pechánek P. (stř. Neruda, Pechánek K., Svoboda, Zykl)

V zápase proti poslednímu týmu jsme na neuspokojivém terénu vstoupili famózně a rychlým sledem 5ti branek jsme ovládli první poločas. Naše dominantní hra, která sem tam vázla, pokračovala a přidali jsme další branky. Bohužel čisté konto jsme neudrželi a po zbytečné chybě dostali lacinou branku. Ale i tak jsme si mohli po delší době připsat další body do tabulky.


ÚJEZD – AFK OPATOVICE  st. žáci  0 : 2 (1:0)

Branky:  Zykl, Černohubý

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Černohubý, Pechánek K., Janoška, Neruda, Lamela, Štancl O., Vosáhlo David, Vlad(UK)  – Zykl P., Mezei A.  (stř. Olbrich S., Mezei F., Balada, Kočí, Jirásek, Jirout)

Na nerovném a podmáčeném trávníku se v prvním poločase hrál zápas plný nepřesností, s mnoha souboji a nakonec i bez branek. Vstup do druhého poločasu se našim hráčům vydařil a dvěma brankami jsme rozhodli o svém vítězství.


DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE   přípr.U11   8 : 3 (8:0)

Branky:  Žák, Němec V., Katzer M.

Sestava:  Mezei – Bubák, Olbrich, Dujsík, Rosendorf, Žák – Balažovič, Němec V., Katzer M.

Naši nejmladší hrají své zápasy jako na houpačce, jednou jasná výhra a poté zase jasná prohra. Také tentokrát se jim zápas vůbec nepovedl a během prvního poločasu prohrávali o osm branek. Ve druhé půli domácí polevili a naše hra se alespoň trochu zlepšila a projevilo se to i na konečném výsledku, kdy se nám podařilo snížit na přijatelný stav.