PRVNÍ VÝHRA DOROSTU

AFK OPATOVICE – BUKOVKA 3 : 2 (2:0)

Branky: Richter J. 2x, Lexman

Sestava: Vlček – Hladík, Pech M., Černý, Richter R. – Voda, Perůžek, Zelinka P., Lexman – Hanovec, Richter J. (stř. Duha, Bartoníček, Křovák)

V dalším mistrovském utkání mužstev z popředí tabulky měli naši hráči od úvodního hvizdu rozhodčího více ze hry a svojí kombinační hrou zaměstnávali obranu soupeře. Po několika střeleckých příležitostech poslal naše mužstvo do vedení po půlhodině hry Jakub Richter – 1:0. Hosté se v těchto fázích utkání zmohli pouze na nakopávané míče. Pět minut před odchodem do šaten zvýšil po závaru před brankou hostí střelou zblízka Petr Lexman – 2:0. Ve druhém, vyrovnaném poločase jsme po čtvrthodině zvyšovali brankou Jakuba Richtera na 3:0 a měli jsme hru pod kontrolou. V závěru zápasu jsme dostali hosty do hry po několika nepřesnostech v zadních řadách, které hosté dokázali potrestat snížením na 3:2. To bylo z jejich strany všechno a tak si naši hráči zaslouženě připsali tři body do tabulky.

H.TÝNEC/STOLANY – AFK OPATOVICE dorost 2 : 4 (2:2)

Branky: Kodym 2x, Pechánek P., Pánek

Sestava: Přívozník – Danihelka, Kodym, Burdych, Bittner – Hajdák N., Pechánek P., Pánek, Vlk – Hauser, Zlámal (stř. Hermann)

Po třech porážkách jsme tentokrát zajížděli k soupeři z Chrudimska s touhou konečně bodovat. Po neurovnaném začátku z obou stran jsme šli do vedení po dorážce Matěje Pánka – 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat za dvě minuty po chybě v naší obraně, ale za další dvě minuty jsme opět vedli, kdy trestný kop poslal pod břevno domácí branky Tomáš Kodym – 1:2. Po několika dobrých zákrocích Matěje Přívozníka v brance se domácím podařilo srovnat krok ve 28. minutě – 2:2. Po přestávce se útoky střídali, ale bez vážnějšího ohrožení branek. Přesto jsme šli i potřetí do vedení zásluhou Patrika Pechánka střelou zblízka – 2:3. Na konečných 2:4 uzavřel skoré znovu Tomáš Kodym, který proměnil další trestný kop.

NEMOŠICE – AFK OPATOVICE st. žáci 2 : 0 (1:0)

Sestava: Hrubeš – Svoboda M., Štancl. J., Štancl O., Janoška, – Černohubý, Neruda, Pechánek K., Vosáhlo Dan – Vosáhlo David, Lesník (stř. Jirout, Jirásek)

AFK OPATOVICE – ROSICE přípr. U11 10 : 1

Branky: Němec 3x, Štancl 2x, Jirout 2x, Katzer M., Vosáhlo David, Jirásek

Sestava: Polet – Katzer J., Katzer M., Pavlíček, Lesník, Němec, Vosáhlo David, Jirout, Jirásek, Štancl