KONEC SEZÓNY VE VEDRU

SEZEMICE – AFK OPATOVICE    0 : 4 (0:2)

Branky:  Hanovec 2x, Zelinka P., Richter J.

Sestava:  Vlček – Víša, Černý, Perůžek, Lepič – Fikejz, Pech M., Jánoš R., Lexman – Hanovec, Zelinka P.   (stř. Hladík, Richter J., Richter R.)

V závěrečném utkání okresního přeboru již našemu mužstvu šlo pouze o završení jarní části s pouhou jedinou porážkou. Za velkého vedra hrála od počátku utkání v mírnějším tempu a ve vyrovnaném poločase jsme byli střelecky pohotovější a do kabin se odcházelo za našeho dvoubrankového vedení. Také druhý poločas probíhal v poklidném tempu a tak se v náš prospěch měnilo pouze skoré. Zasloužené vítězství v končící sezóně.


AFK OPATOVICE „B“ – POPKOVICE    4 : 0  (3:0)

Branky: Vandas, Křovák, Petr, Tešla

Sestava: Hampl – Kuric, Jánoš M., Zelinka – Tešla, Blažek J., Vandas, Hátle, Petr – Křovák, Hájek (stř. Svoboda, Lexa, Valenta)

Na poslední zápas sezóny jsme přivítali hosty z Popkovic. Bohužel jejich nedostatečný počet a úmorné vedro se podepsalo na kvalitě utkání. I přes několik nepřesností jsme měli po celý zápas více ze hry. V průběhu zápasu se postupně trefili do branky hostujícího týmu Martin Vandas, Kuba Tešla, Honza Petr a Miloš Křovák, a tak jsme si na závěr soutěže připsali další tři body do tabulky, kde jsme se umístili na konečném 3. místě, čímž jsme splnili počáteční cíl daný před začátkem sezóny. Všem hráčům patří velké díky.


AFK OPATOVICE – ROVEŇ   dorost  4 : 1  (0:1)

Branky:  Pánek, Janoška, Pechánek P., Burdych

Sestava:  Přívozník – Štancl, Burdych, Zelinka A., Vlk – Pechánek K., Janoška, Černohubý, Pechánek P. – Pánek, Ivan Halushkai(UK)  (stř. Voda T., Svoboda, Vosáhlo Dan)

V souboji posledních dvou mužstev tabulky byli v prvním poločase mírně lepší hosté, ale naše dobře hrající obrana jim ohrožení branky nedovolila. Přesto se hostům podařilo střelou z velké dálky překonat našeho brankáře. Ve druhém poločase se naši hráči zlepšili, měli více ze hry a v závěrečné půlhodině otočili výsledek v náš prospěch a v jasné vítězství, které na jaře bylo bohužel jediné.