KRAJSKÝ TÝM NAD NAŠE SÍLY

AFK Opatovice – Moravany 0 : 5 (0:3)

Sestava: Hampl – Jičínský, Richter, Perůžek, Černý – Rubák, Brychta, Dujsík, Voda, Veselský – Práchenský (stř. Janoška, Černohubý ml., Danihelka, Lexman st.,)

V sobotu 3. února jsme odehráli přátelský zápas s týmem z Moravan, který hraje krajský přebor. Velký vítr a menší rozměry hřiště dobrému fotbalu moc nepřidaly. Kombinující tým z Moravan na začátku zápasu diktoval hru a po dvou chybách v naší obraně se ujal vedení 0:2. Náš tým se po zpackaném začátku také dostal do hry, kdy si vytvořil šance, kterým bohužel chyběla přesnější koncovka. Soupeřovo mužstvo se také dostalo do několika šancí, ale koncovka selhala. V závěru prvního poločasu se prosadil křídelní hráč soupeře a do šaten se šlo za stavu 0:3. Druhý poločas oba týmy pozměnily sestavy a tyto změny našemu celku sedly. Soupeře jsme přehrávali, do ničeho vážnějšího jsme ho nepustili a sami jsme si vytvořili několik slibných šancí, kterým bohužel chybělo zakončení. Stav z prvního poločasu jsme drželi až do 80. minuty, kdy naše obrana udělala dvě chyby v rozehře a během dvou minut jsme inkasovali další dvě branky na konečných 0:5 pro Moravany. Naše hra se pod novým trenérem Černohubým zvedá, hráči si musí zvyknout na jiné herní prvky a to bude chtít bohužel čas. Herní projev byl dobrý, leč bez vstřelených branek se body budou získávat velice těžko.