POČASÍ FOTBALU NEPŘÁLO

AFK OPATOVICE – NAČEŠICE    0 : 0

Sestava:  Hampl – Jičínský, Richter J., Perůžek, Rubák  – Lexman ml., Dujsík, Klouček, Haupt  – Brychta, Práchenský   (stř. Fikejz, Janoška, Černohubý ml., Pokorný)

Poslední zápas podzimu byl plný nepřesností z obou stran, a když k tomu přičtu neschopnost vstřelit branku, není divu, že výsledkem je remíza 0-0. Pro nás je to již třetí v řadě a to se promítá také do konečné podzimní tabulky, kde jsme sice třetí, což není úplně špatné, ale mohlo být, co se týče bodů, mnohem lépe. Při rekapitulaci celého zápasu mě ani nenapadá žádná z fotbalových věcí, která by stála za komentář.

AFK OPATOVICE „B“ – PŘELOVICE „B“    1 : 1  (1:1)

Branky:  Vandas M.

Sestava:  Přívozník – Jánoš M, Adamuška, Zelinka A, Kuric – Vandas M, Lexman st, Jánoš R, Vandas F – Hátle, Tešla (Zelinka F, Blažek J, Trenda, Jehor)

Rozloučení s podzimní částí sezóny se nám povedl tak napůl. Herně byl první poločas dobrý, ale i tak jsme museli dotahovat vedení hostů, po zaváhání našeho mladého gólmana. Poločasové skóre na 1:1 upravili po pěkné spolupráci tentokrát přihrávající Petr Lexman st. a zakončující Martin Vandas. Druhá půle byla spíš boj o území než fotbal. Naše dvě šance (jedna z nich skončila na tyči) už gólem neskončila a tak remíza byla spravedlivá. Díky klukům za poctivou práci, kdy se nám na začátku sezóny nedařilo, ale oni se snažili brát vše pozitivně a i když jsme vítězství za tři body tolikrát nebrali, dá se na konci říct, že jsme stále ve hře. Na viděnou na jaře.

ROVEŇ – AFK OPATOVICE   dorost

ODLOŹENO

ŘEČANY – AFK OPATOVICE  ml. žáci   3 : 8 (0:2)

Branky:  Vosáhlo David 4x, Čížek 2x, Koki, Valenta

Sestava:  Mezei A. – Lesník, Vosáhlo David, Němec V., Lamela, Bubák, Olbrich M., Koki, ,                Katzer M., Dujsík, Čížek (stř. Rosendorf, Balažovič, Valenta)

K poslednímu utkání podzimní části jsme nastoupili v nejsilnějším složení a na výkonu a samotném výsledku to bylo znát. Připsali jsme si nejen vysoké vítězství, ale také hlavně tři body do tabulky.