Sestava: Hampl – Jičínský, Jánoš, Haupt, Rubák – Dujsík, Lexman st., Lexman ml.,– Voda, Brychta, Práchenský (stř. Černý, Richter, Černohubý, Hátle)

Mnětice – AFK Opatovice dorost 3 : 2 (2:0)

Branky: Pechánek K., Zykl

Sestava: Přívozník – Danihelka, Janoška, Voda, Krátký – Hyršl, Černohubý, Štancl, Vosáhlo – Pokorný, Burdych (stř. Pátek Petr, Pátek Pavel, Pechánek K., Zykl, Kněžour, Vlk)

Dorost v dalším vloženém kole ve středu 8.5. zavítal na hřiště soupeře z Mnětic, kde jsme chtěli konečně zlomit šňůru tří proher v řadě. Do utkání jsme vstoupili v útočné sestavě, bohužel žádnou vyloženou akci jsme si nepřipsali. Domácí pouze zběsile nakopávali na domácího útočníka, který při své výšce 190cm a 90kg svým vzhledem působil jako 30letý chlap ve své nejlepší formě. V 9. minutě dostal druhý útočník delší míč do křídelního prostoru před hranici velkého vápna, nás brankář zběsile a hlavně nesmyslně vyběhl a domácí hráč jej jednoduše prostřelil – 1:0. Ve 30. minutě letí nakopnutý míč ve výšce 135 cm nad zemí středem hříště směrem na naší branku. Jeden ze stoperů místo aby míč zastavil nebo jej z první odkopl, suverénně trefí míč holení, kdy mu dodá ještě větší rychlost a rotaci přímo do běhu na domácího obra. Naštěstí Matěj Janoška rychlostně stíhal domácího hráče, nicméně místo jednoduchého odkopnutí míče se snaží o efektivní odebrání balónu, které samozřejmě je neúspěšné a inkasujeme druhou branku – 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po odraženém míči na hranici velkého vápna se krásně za tyč trefil Kristián Pechánek na 2:1. Nicméně dvě minuty na to se domácí šampion dostal 2m na naší polovině k míči, zařadil dvojku v momentě, kdy Tomáš Voda začal pouze startovat vozidlo, prohnal se kolem něj a prohrávali jsme 3:1. Hra se poté opět vyrovnala, měli jsme pár příležitostí, ale nic zcela vyloženého. Snížení přišlo z kopačky Petra Zykla 89. minutě, ale na vyrovnání již bylo pozdě. Bohužel se ukazuje, že na jaře naše hráče opustila forma z podzimu. Zápasy si prohráváme sami zbytečnými chybami. Do toho jsme nejspíše do konce sezóny přišli o brankáře Hrubeše, Patrika Pechánka a Jirku Černohubýho z důvodu zranění a nemoci.