VÍTĚZNÝ, ALE ZBYTEČNĚ NERVÓZNÍ ZÁPAS

AFK OPATOVICE – SVRATOUCH    1 : 0  (1:0)  

BrankaPráchenský

Sestava:  Hampl – Jičínský, Richter J., Perůžek, Voda L.  – Lexman ml., Dujsík, Klouček, Haupt, Rubák  – Práchenský   (stř. Brychta, Danihelka, Janoška, Černohubý ml.)

S mužstvem ze středu tabulky jsme měli od počátku utkání jasnou převahu a většinu času se hrálo na polovině hostí, kteří se soustředili hlavně na zabezpečenou obranu většinou s osmi hráči před svojí brankou. Naši útočníci se prosazovali proti takto zhuštěné obraně minimálně, přesto jsme šli do vedení po hlavičce Vojty Práchenského ve 42. minutě. Ve druhém poločase úroveň hry poklesla, přísnější měřítko snesl pouze hostující brankář, který svůj tým několikrát podržel a zachránil ho tak od vyšší prohry. Hosté na naši branku vystřelili za celý zápas pouze jedenkrát. Náš domácí zápas s týmem, který byl pro nás úplnou neznámou, jsme zvládli bodově na sto procent. Důležité to je vzhledem k dalšímu vývoji v naší skupině. Prozatímní druhé místo nám zaručuje relativní herní klid a vyzkoušet si různé herní a personální varianty.


H. ŘEDICE „B“ – AFK OPATOVICE „B“    9 : 1  (6:0)  

Branky:  Hátle

Sestava: Přívozník – Patočka, Jánoš R, Jánoš M, Kuric – Vandas, Adamuška, Lexman st., Mencl – Tešla, Hátle (Trenda, Blažek J, Zelinka F, Hájek)

V zápase se sousedem v tabulce jsme vydrželi být zhruba do 20 minuty, potom se naše hra vrátila do obvyklích kolejí, kdy jsme dostali nasypáno v krátkém čase spoustu gólů. Naše obranná hra je katastrofální!!! Především hra obranné čtveřice je žalostná!! A tak se už jenom čekalo na konečné skóre. Jedinou naši branku vstřelil Šimon Hátle. Nejlepší na place byl neúnavný Petr Lexman. Pánové, budíček!!!


AFK OPATOVICE – BÝŠŤ   dorost  1 : 0 (0:0) 

Branky:  Janoška p.k.

Sestava: Přívozník – Danihelka, Janoška, Štancl J., Voda T. – Pokorný, Jehor (UKR), Černohubý ml., Pechánek K. – Burdych, Pechánek P. (stř. Neruda, Hyršl, Zykl)

V sobotu jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Býště. Utkání bylo velice nervózní, plné emocí jak na hřišti díky domácím hráčům, tak na tribuně díky domácím fanouškům. Mladý rozhodčí kouskoval hru, rozdával žluté karty jak na běžícím pásu a na zápas se celkově nedalo moc dívat. Domácí hráči hráli tak nějak na půl, a že se to asi zase udělá všechno samo. Oba týmy si pár příležitostí vytvořilo, ale nic zásadního. Vše rozhodla penalta, kterou proměnil v 65. minutě kapitán Matěj Janoška. V 75. minutě uviděl Patrik Pechánek druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Závěrečný tlak jsme zvládli a připsali si další tři body do tabulky.


AFK OPATOVICE – SEZEMICE   st.žáci   2 : 0 (1:0)

Branky:  Šanda, Vosáhlo David p.k.

Sestava:  Kočí – Svoboda M., Vosáhlo David, Čep, Zdichynec – Neruda, Štancl O., Vlad  UK, Horvát – Šanda, Janda   (stř. Sciranka, Jirout, Linke, Jirásek, Ptáček, Mezei A, Balada)   

Od počátku utkání se hrál vyrovnaný mač, obě mužstva hrála ze zabezpečené obrany a snažila se o rychlé protiútoky. Našim hráčům se jeden povedl již ve 14. Minutě a střelcem branky byl Jakub Šanda. Také druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas  a opět jsme vstřelili branku my po faulu brankáře. Penaltu s přehledem proměnil David Vosáhlo. V závěru utkání se hosté zlepšili a několikrát nás zatlačili před naší branku, ale branku z toho nevytěžili.


PŘELOVICE – AFK OPATOVICE ml. žáci   2 : 2 (2:0) p.k. 4:3

Branky:  Katzer M., Němec V.

Sestava:  Mezei A. – Bubák, Lamela – Koki, Němec V., Katzer M., Olbrich M., Dujsík, Čížek (stř. Rosendorf, Balažovič, Matvyi UK, Valenta, Benek) 

Našim hráčům se nepovedl první poločas a do kabin odcházeli za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhém poločase se naše hra zásadně zlepšila a zásluhou velké bojovnosti v závěru utkání se nám podařilo vyrovnat zásluhou Matěje Katzera a Vojty Němce. V rozhodujících penaltách pak byli šťastnější domácí hráči.