ZAVÁHÁNÍ DOSPĚLÝCH

ROZHOVICE – AFK OPATOVICE    5 : 0 (2:0)

Sestava:  Hampl – Pech M., Haupt, Perůžek, Fikejz  – Janoška, Lexman st., Dujsík, Rubák  – Richter J., Práchenský  (stř. Pokorný, Černohubý ml.)

Na hřišti dalšího soupeře jsme prožili „prima den“, byl to jeden ze zápasů, který nám hrubě nevyšel po všech stránkách. Začátek zápasu tomu nejprve nenapovídal, ale postupem času byl soupeř ve všech fotbalových atributech lepší než my. Z naší strany to byl zápas plný chyb a tak i výsledek je plně odpovídající dění na hřišti. Doufám jen, že to byl ojedinělý propadák našeho týmu a že příští zápas budeme hodnotit z naší pozice optimističtěji. 


AFK OPATOVICE „B“ – NEMOŠICE   1 : 2  (1:2)

Branky:  Hátle

Sestava:  Zelinka F – Blažek O, Zelinka A, Jánoš R, Kuric – Vandas, Adamuška, Blažek J., Lepič – Hátle, Hájek (Trenda, Patočka, Mencl)

Druhý domácí zápas za sebou jsme nezačali špatně a do vedení jsme se dostali již ve 2 minutě letošním střelcem Šimonem Hátlem. Bohužel tento elán nám nevydržel příliš dlouho a už v 15 minutě jsme čelili penaltě. Ta proměněná nebyla, ale naším fotbalovým myšlením jsme hned darovali hostům vyrovnání. A v krasojízdě jsme pokračovali dál. Ve 23 minutě jsme již prohrávali z dalšího pokutového kopu 1:2. Poločasová pauza nás probrala a nastartoval zpět do otáček. Soupeře jsme přehrávali, ale mnoho gólových situací jsme si nepřipravili. Za zmínku stojí pouze krásné akrobatické zakončení oslavence Davida Adamušky. Největší možnost na vyrovnání jsme měli v úplném závěru zápasu, když hostující gólman srazil našeho hráče, dostal červenou kartu a my pokutový kop. Bohužel jsme touto možností pohrdli a nezískali ani bod !! Je to další odevzdaný zápas, kdy si hosté nic nevytvoří a my jim vše připravíme sami.


AFK OPATOVICE – PARAMO Pce  st.žáci     3 : 1  (2:1)

Branky:  Šanda 2x, Olbrich p.k.

Sestava:  Kočí – Lesník, Vosáhlo David, Čep, Neruda – Svoboda M., Olbrich S.,Štancl O., Zdychinec –  Šanda, Janda  (stř. Vlad UK, Linke, Jirout, Ptáček,  Mezei A, Hájek) 

Vstup do utkání s tradičním soupeřem vyšel našim hráčům na výbornou, během prvních pěti minut vstřelili dvě pěkné branky Jakubem Šandou. I v dalším průběhu jsme měli více ze hry, ale další šance již nepřišli. Druhý poločas se hosté zlepšili a až do konce se hrál vyrovnaný bojovný zápas. Přesto se nám podařilo ještě jednou skórovat po nařízené penaltě. Střelcem byl Standa Olbrich.