Datum | Domácí | Čas/Výsledek | Hosté | Soutěž | Sezóna |
---|---|---|---|---|---|
Opatovice nad Labem A | 2 - 5 | Libišany | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 0 - 5 | Horní Ředice | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 2 - 4 | Pardubičky B | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 0 - 3 | Stolany | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Valy | 9 - 1 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Rváčov | 0 - 1 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 5 - 0 | Paramo Pardubice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 1 - 0 | Přelouč B | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Býšť | 5 - 2 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Svratka | 1 - 1 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 2 - 1 | Ostřetín | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Moravany | 2 - 0 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Luže | 2 - 3 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 7 - 1 | Staré Ždánice/Libišany | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Choltice | 2 - 5 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 3 - 1 | Řečany nad Labem | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 2 - 0 | Roveň | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Jaroslav | 3 - 3 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Živanice | 0 - 1 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Rybitví | 3 - 3 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 4 - 3 | Třemošnice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 1 - 3 | Dašice A | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Horní Ředice | 0 - 3 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Horní Jelení | 1 - 1 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 1 - 2 | Nemošice | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Rozhovice | 5 - 0 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 3 - 1 | Paramo Pardubice | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 1 - 2 | FK Pardubice dívky | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Choltice | 3 - 2 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Dřenice | 0 - 3 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Choltice B | 4 - 2 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 4 - 3 | Rosice nad Labem | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 6 - 1 | Rváčov/Horní Bradlo | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 2 - 7 | Přelouč B | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
FK Pardubice dívky | 1 - 6 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Chroustovice/Vraclav | 1 - 12 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Choltice | 1 - 2 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 5 - 4 | Lázně Bohdaneč B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 6 - 1 | Paramo Pardubice | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Přelovice | 2 - 2 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 1 - 0 | Býšť | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 2 - 0 | Sezemice A | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 1 - 0 | Svratouch | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Horní Ředice B | 9 - 1 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Lázně Bohdaneč B | 7 - 0 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 5 - 1 | Býšť | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Mikulovice | 2 - 5 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Hrochův Týnec | 1 - 1 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 3 - 3 | Paramo Pardubice A | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 0 - 2 | Valy | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 1 - 1 | Načešice | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Holice B | 2 - 1 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 1 - 1 | Mnětice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Staré Hradiště | 3 - 3 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 1 - 1 | Přelovice B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Řečany nad Labem | 3 - 8 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Přelovice | 0 - 0 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 3 - 1 | Nasavrky/Orel | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Roveň/Holice B | 0 - 3 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Moravany | 1 - 2 | Opatovice nad Labem | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 1 - 0 | Roudnice | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 0 - 5 | Moravany | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 3 - 2 | Smiřice | 2023 | ||
Holice | 1 - 3 | Opatovice nad Labem | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 5 - 10 | Lokomotiva HK | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | 1 - 3 | Sezemice A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | 3 - 4 | Sezemice A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem B | 1 - 8 | Dašice A | 2023 | ||
Rosice nad Labem | 2 - 5 | Opatovice nad Labem A | 2023 | ||
Chvaletice | 0 - 2 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 0 - 0 | Řečany nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
FK Pardubice dívky | 6 - 0 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Moravany | 5 - 18 | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 1 - 5 | Valy | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Stolany | 3 - 4 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 2 - 2 | Stolany/Hr. Týnec | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem U9 | 4 - 23 | Horní Ředice | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Opatovice nad Labem U7 | Horní Ředice | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | 1 - 1 | Živanice | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Lázně Bohdaneč | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | 1 - 0 | Holice B | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 2 - 0 | Rváčov | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 2 - 1 | Roveň/Holice B | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem U7 | Dříteč | Přípravka U7 | 2023 | ||
Ostřešany | 12 - 6 | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | Býšť | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Opatovice nad Labem B | 1 - 4 | Býšť | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Přelouč B | 2 - 3 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Staré Ždánice/Libišany | 0 - 0 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Nasavrky/Orel | 0 - 2 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 5 - 4 | Rybitví | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Opatovice nad Labem U7 | Hořice | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | turnaj ZŠ Kukleny | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | 1 - 1 | Moravany | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 1 - 0 | Luže | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 4 - 2 | Dřenice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Ostřetín | 2 - 1 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem U9 | 10 - 9 | Dříteč | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Paramo Pardubice | 2 - 4 | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem B | 4 - 4 | Jaroslav | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Roveň | 1 - 8 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Řečany nad Labem | 1 - 2 | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 4 - 1 | Choltice | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Chlumec | Opatovice nad Labem U7 | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | miniliga Lázně Bohdaneč | Přípravka U7 | 2023 | ||
Dašice A | 2 - 1 | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | |
Opatovice nad Labem A | 1 - 1 | Horní Jelení | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 3 - 1 | Svratka | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 1 - 0 | Horní Ředice | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem U9 | 0 - 22 | Holice B | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Býšť | 4 - 7 | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM Okresní přebor starších žáků U15 | 2023 | |
Opatovice nad Labem | 1 - 2 | Mikulovice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | |
Nemošice B | 13 - 7 | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | |
Přelouč B | 8 - 1 | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | |
Paramo Pardubice | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | ||
Nemošice | Opatovice nad Labem A | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Nemošice | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | Rohoznice | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | Choltice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | Slavia HK | Přípravka U7 | 2023 | ||
Mnětice | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | Přelovice | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Sezemice A | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Třemošnice | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Rosice nad Labem | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem B | Choltice | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | miniliga Lázně Bohdaneč | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | Přelovice | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U9 | Roveň | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Paramo Pardubice | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | ||
Rosice nad Labem | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | miniliga Lázně Bohdaneč | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | FK Pardubice dívky | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | Lázně Bohdaneč B | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | Choltice | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Lázně Bohdaneč B | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Třebechovice | Opatovice nad Labem U7 | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U9 | Býšť | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Sezemice A | Opatovice nad Labem | HOTEL TRIM okresní přebor – starší žáci U15 | 2023 | ||
Rváčov/Horní Bradlo | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Valy | Opatovice nad Labem | KEEPERSPORT okresní přebor – mladší žáci U13 – sk. Přeloučsko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem B | Horní Ředice | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Svratouch | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
FK Pardubice B | Opatovice nad Labem U9 | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U7 | finále miniligy Lázně Bohdaneč | Přípravka U7 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem A | Hrochův Týnec | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | Chroustovice/Vraclav | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Paramo Pardubice | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Opatovice nad Labem | Chvaletice | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Dobřenice | Opatovice nad Labem U7 | Přípravka U7 | 2023 | ||
Načešice | Opatovice nad Labem A | 1. B třída mužů - skupina A | 2023 | ||
Opatovice nad Labem B | Staré Hradiště | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 | ||
Býšť | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Opatovice nad Labem U9 | Moravany | STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko | 2023 | ||
Stolany/Hr. Týnec | Opatovice nad Labem | GASCO Okresní přebor dorostu U19 | 2023 | ||
Přelovice B | Opatovice nad Labem B | KOBERCE STRNAD III. třída | 2023 |