STŘÍDAVÉ ÚSPĚCHY MLÁDEŽE

AFK OPATOVICE – CHOLTICE    5 : 0 (3:0)

Branky:  Richter J. 2x, Černohubý (p.k.), Hanovec, Veselský

Sestava: Vlček – Fikejz, Černohubý, Perůžek, Voda – Brychta, Klouček, Haupt, Veselský – Richter J., Hanovec   (stř. Jičínský, Lexman, Pech, Lepič)

V utkání o první místo v tabulce jsme přivítali na našem hřišti hráče Choltic. Od počátku se nám hra dařila a soupeře jsme jasně přehrávali a do vedení jsme šli již ve 4. minutě po hlavičce Kuby Richtera. I v dalším průběhu jsme dokázali naši převahu zúročit střelecky, když ve 23. Minutě proměnil pokutový kop Jirka Černohubý a o čtyři minuty později přesně zakončoval rychlý protiútok Kuba Veselský. Zodpovědná hra v obranné fázi a pohledné kombinační akce v útočné fázi nám přinesli ve druhém poločase další dvě branky v hostující síti a vysoké vedení. Soupeř nás ničím nepřekvapil a nepotvrdil bilanci tří výher v řadě a odvezl si z našeho hřiště pověstného „búra“.

DRAŽKOVICE – AFK OPATOVICE „B“  5 : 3 (4:1)

Branky: Hanovec 2, Křovák

Sestava: Hampl – Patočka, Svoboda, Novák, Zelinka F. – Hátle, Jánoš M., Blažek J.,Veselský – Práchenský, Hanovec (Kuric, Tešla, Trenda, Křovák)

O nedělním odpoledne jsme zavítali na hřiště soupeře z Dražkovic. Bohužel tradice v opatovickém B týmu pokračuje a i v dnešním zápase chybělo 12 hráčů. Tým Dražkovic, nacházející se na předních místech tabulky, se díky našim chybám ujal do 10. minuty rychlého vedení 2:0. O minutu později jsme díky Matějovi Hanovcovi snížili o jednu branku. Nebylo to ale nic platné, protože do konce prvního poločasu domácí přidali po našich zaváháních další dvě branky a ustanovili skóre na poločasových 4:1. Ve druhé polovině jsme konečně začali hrát, tak jak chceme a Matěj Hanovec z penalty a Miloš Křovák po srážce s domácím brankářem, který odnesl krvavým zraněním v obličeji, snížili na 4:3. Bohužel v 77. minutě zahrávali domácí přímý volný kop ze strany, kdy centr trefil hlavou domácí obránce a korunoval domácí výhru s výsledkem 5:3.

MNĚTICE – AFK OPATOVICE  dorost   0 : 2 (0:1)

Branky: Janoška, Hajdák

Sestava: Vlk – Danihelka, Burdych, Zelinka A., Pechánek P. – Pokorný, Janoška, Doležal, Vosáhlo Dan – Štancl J., Hajdák (Svoboda L.,Klepetko, Neruda, Pechánek K.)

V neděli jsme zavítali na hřiště soupeře z Mnětic, který byl v tabulce o pouhý jeden bod nad naším týmem. Začátek zápasu diktovali spíše domácí hráči, ale v 11. minutě podstoupil hororový souboj s domácím brankářem Matěj Janoška, kdy jako první se dostal k míči těsně před brankářem a vsítil první branku. Naštěstí Matěj utrpěl nárazem pouze bolest v oblasti rozkroku a zbytek zápasu odehrál již bez komplikací. Ve druhém poločase jsme diktovali tempo hry my a po skvělé akci se k dorážce dostal Nikolas Hajdák a zvýšil do prázdné branky na 0:2. Tento stav vydržel do konce i díky pěkným zákrokům Mikyho Vlka a bezchybné obranné hry opatovického dorostu. A tak jsme si mohli připsat tři body do tabulky. Našim dorostencům patří velká pochvala za předvedený výkon.

PARAMO Pce – AFK OPATOVICE   st.žáci   4 : 0 (2:0)

Sestava:  Hrubeš – Lesník, Janoška,Neruda, Svoboda M. – Olbrich, Jirout, Jirásek, Mezei A. – Vosáhlo David, Zykl   (stř. Vlad – Ukr., Pechánek K., Lamela, Mezei F., Kočí)

Na hřišti vedoucího celku tabulky se našemu oslabenému mužstvu nevydařil vstup do utkání a v 7. minutě jsme prohrávali 2:0. Poté jsme se v poli zlepšili, ale ohrozit domácí branku se nám nedařilo. Také ve druhém poločase jsme obdrželi dvě branky a domácí si připsali zasloužené vítězství.

AFK OPATOVICE – FK Pce dívky    st.žáci   5 : 1 (4:1)

Branky:  Janoška p.k., Vosáhlo David, Štancl, Svoboda M., Mezei F.

Sestava:  Hrubeš – Neruda, Janoška, Černohubý, Pechánek K., Vosáhlo David, Štancl, Zykl  (stř. Mezei F., Mezei A., Svoboda M., Lesník, Jirout, Kočí, Olbrich)

Proti dívčí jedenáctce se nám v prvním poločase dařilo hlavně střelecky, když herně na tom byly mírně lepší hostující hráčky. Vyrovnaný druhý poločas přinesl jedinou branku v samém závěru utkání, střelcem byl svojí první brankou v našem týmu Filip Mezei. Tímto vítězstvím se naši hráči posunuli na čtvrtou příčku tabulky.

SEZEMICE – AFK OPATOVICE přípr. U11   2 : 8  (1:3)

Branky:  Němec V. 4x, Katzer M. 2x, Bubák, Němec M.

Sestava:  Polet – Bubák, Rosendorf, Němec V., Katzer M., Koki, Lamela, Němec M.

AFK OPATOVICE – ROSICE  přípr. U11    6 : 6  (4:3)

Branky:  Bubák 2x, Katzer M. 2x, Koki, Němec V.

Sestava:  Polet – Lamela, Bubák, Koki, Němec V., Němec M., Katzer M.